Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Nabór do przedszkoli w Katowicach - wydłużony termin składania wniosków papierowych

  • Dodano: 2020-03-19 08:15, aktualizacja: 2020-03-19 07:19

Elektroniczna rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej dla których organem prowadzącym jest miasto Katowice na rok szkolny 2020/2021 rozpoczęła się w poniedziałek 16 marca.

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie, do placówki pierwszego wyboru, podpisanego wniosku jest wydłużony czas. W związku z zagrożeniem koronawirusem decyzją Prezydenta Miasta Katowice wydłuża się termin składania tzw. wniosku papierowego dla rekrutacji przedszkolnej z 27 marca 2020 roku do dnia 3 kwietnia 2020 roku do godz. 15:00.

Ponadto istnieje możliwość przekazania tzw. wniosku papierowego poprzez włożenie podpisanego wniosku wraz z oświadczeniami do zabezpieczonej skrzynki podawczej, zlokalizowanej na terenie przedszkola, szkoły podstawowej, szkoły podstawowej  z oddziałami przedszkolnymi, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym powyższego z placówką lub przesłanie zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego wniosku na adres mailowy, wskazany przez przedszkole/szkołę podstawową, szkołę podstawową  z oddziałami przedszkolnymi.

W przypadku zaświadczeń o uczęszczaniu dziecka do żłobka miejskiego - rekomendujemy kontakt z Żłobkiem Miejskim telefoniczny lub e-mailowy, aby uzgodnić procedurę przesłania takiego dokumentu na adres mailowy.

Szczegóły dotyczące rekrutacji: https://www.katowice.eu//dla-mieszka%C5%84ca/ucz-si%C4%99/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.