Naprawa nawierzchni jezdni DK86 w Katowicach. Kierowców czekają utrudnienia
22 i 23 lutego Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach przeprowadzi prace naprawcze na dwóch fragmentach DK86 w Katowicach.
Roboty drogowe będą prowadzone punktowo przy zachowaniu przejezdności na pozostałych pasach ruchu.
Naprawa nawierzchni jezdni DK86 w Katowicach
- 22 lutego, jeśli warunki atmosferyczne się nie zmienią, rozpocznie się naprawa nawierzchni na DK86 na prawym pasie za ul. Górniczego stanu w kierunku Centrum.
- 23 lutego, jeśli warunki atmosferyczne się nie zmienią, rozpocznie się naprawa nawierzchni na DK86 na prawym pasie za zjazdem z ul. Kołodzieja w kierunku Centrum.
Tagi:


![parkrun - edycja w hołdzie dla poległych z Wujka [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/DSC_8267.jpg)





![Różowo-niebieski parkrun Katowice #movember [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/11/934877.informacja.jpg)













Dodaj komentarz