Wiadomości z Katowic

Ogłoszono listę projektu "Poprawa jakości powietrza w Katowicach"

  • Dodano: 2021-11-02 06:30, aktualizacja: 2021-11-02 06:46

​Zakończył się kolejny etap przygotowania projektu o nazwie  „Poprawa jakości powietrza w Katowicach poprzez wymianę systemów grzewczych opalanych węglem w budynkach jednorodzinnych”.

Na Liście projektu, po pozytywnej weryfikacji wstępnej, umieszczono 167 Grantobiorców

Obecnie trwają prace nad ukończeniem wniosku o dofinansowanie w/w projektu planowanego do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej IV. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.6. Czyste powietrze, Poddziałanie: 4.6.1. Czyste powietrze – konkurs.

                                                                                                Lista grantobiorców

Wszystkie aktualne informacje dotyczące przygotowania i realizacji projektu „Poprawa jakości powietrza w Katowicach poprzez wymianę systemów grzewczych opalanych węglem w budynkach jednorodzinnych” będą umieszczane na stronie https://www.katowice.eu/dla-mieszka%C5%84ca/miejskie-centrum-energii/wymiana-ogrzewania-w%C4%99glowego-budynki-jednorodzinne.

Jednocześnie, pracownicy Biura Zarządzania Energią, pozostają w kontakcie pisemnym, mailowym i telefonicznym, ze wszystkimi Grantobiorcami umieszczonymi na Liście projektu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.