Wiadomości z Katowic

Podając się za księdza ukradł 6 tys. zł. z plebani Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP

  • Dodano: 2019-07-19 10:00

Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu katowickiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w dniu 15 lipca 2019 roku, na terenie Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Katowicach.

Sprawcę kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło w dniu 15 lipca br., na plebanię Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Katowicach, zgłosił się mężczyzna ubrany w czarną koszulę z założoną białą koloratką przy szyi. Mężczyzna podając się za księdza pod pretekstem skorzystania z toalety, wykorzystał nieuwagę osób znajdujących się na plebanii i dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 6000 zł z kancelarii parafialnej.

Osoby rozpoznające sprawcę proszone są o kontakt z Policją


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach przy ul. Lompy 19, pok. 445 - nr tel. 32 200 20 52 w godzinach od 8:00 do 14:00, bądź z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach tel. 32 200 25 55 bądź pod numerem alarmowym 112.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również