Wiadomości z Katowic

Policja poszukuje sprawców wybicia szyby w autobusie

  • Dodano: 2019-10-25 11:45

Policjanci z Komisariatu Policji V w Katowicach poszukują dwóch mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie mienia.

Sprawcy wybili szybę w autobusie komunikacji miejskiej na ul. Szopienickiej. Publikujemy wizerunek mężczyzn, który zarejestrował monitoring autobusu. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Katowic. Gwarantuje anonimowość.

Do zdarzenia doszło 19 maja 2019 r. w centrum Katowic na przystanku autobusowym w pobliżu Szybu Wilson. Mężczyźni uprzednio wyproszeni z autobusu przez kierowcę za ich niestosowne zachowanie wybili w nim szybę, powodując straty wysokości ponad 2 tys. złotych. Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

na zdjęciu widać mężczyznę stojącego w autobusie, trzymającego siatkę koloru białego obok widać powiększenie twarzy
Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji V w Katowicach przy ulicy Lwowskiej 7, tel. 32 200 3724 lub pod numerem całodobowym 32 200 3700, 32 200 2555 lub 112, e-mail kp5@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wuj Stefan

    Bandziorek??

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.