Wiadomości z Katowic

Policjanci z Katowic szukają świadków zdarzenia drogowego

  • Dodano: 2019-07-26 10:00

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 25 kwietnia br. około godziny 13:45, w Katowicach przy skrzyżowania ulic Panewnickiej i Związkowej, przed jadący autobus linii nr 12 gwałtownie wjechał nieustalony samochód osobowy, czym spowodował gwałtowne hamowanie autobusu wyniku czego jeden z pasażerów doznał obrażeń.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informację o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z policją

Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu katowickiej komendy, poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło w dniu 25 kwietnia br. około godziny 13:45, w Katowicach przy skrzyżowania ulic Panewnickiej i Związkowej. Z ustaleń wynika, że nieustalony pojazd osobowy którego kierujący wykonując manewr skrętu w prawo, a następnie powracając na uprzedni pas ruchu zajechał drogę autobusowi komunikacji miejskiej linii nr 12, przez co zmusił kierowcę autobusu do gwałtownego hamowania. Wyniku tego zdarzenia jeden z pasażerów spadł z siedzenia przez co doznał obrażeń ciała.

Wszystkie osoby które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach przy ul. Lompy 19, nr tel. 32 200 23 09, 32 200 22 32, adres e-mail: ppm@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997 lub 112.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.