Wiadomości z Katowic

Policjanci z katowickiej drogówki eskortowali rodzącą kobietę do szpitala

  • Dodano: 2020-09-10 11:00

W policyjnej służbie zdarzają się chwile, gdy potrzebna jest sprawna pomoc. Tak było kilka dni temu, kiedy to do policjantów katowickiej drogówki podjechał mężczyzna wiozący rodzącą żonę.

Przyszły ojciec z wrażenia zapomniał drogi do szpitala, dlatego stróże prawa pomogli rodzinie bezpiecznie dotrzeć do szpitala

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, na ulicy Chorzowskiej w Katowicach, kiedy sierż. sztab. Łukasz Moskwa i sierż. Julia Gradowska kończyli nocną służbę. Do policjantów katowickiej drogówki podjechał bardzo rozemocjonowany kierowca opla insignii. Poinformował on mundurowych, że wiezie ciężarną żonę, która zaczęła rodzić.

Policjanci postanowili pomóc przyszłym rodzicom

Niestety w przypływie silnych emocji zapomniał drogi do szpitala. W celu zapewnienia sprawnego i przede wszystkim, bezpiecznego przejazdu, po konsultacji z dyżurnym katowickiej jednostki, na sygnałach pilotowali ich aż do szpitala, gdzie personel medyczny czekał już na rodząca kobietę. Dzięki temu rodzice i spieszące na świat maleństwo bezpiecznie dotarli do celu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.