Wiadomości z Katowic

Poszukujemy sprawców rozboju. Poznajesz?

  • Dodano: 2018-06-15 12:30

Policjanci ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn, którzy są podejrzewani o dokonanie rozboju.

Sprawcy na ulicy Gliwickiej zaatakowali 64-latka. Pobili go i zabrali mu saszetkę z pieniędzmi, dokumentami i telefon komórkowy, a następnie uciekli. Za zgodą prokuratury publikujemy wizerunki sprawców. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn na nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555, 32 200 3900 lub 112. Gwarantujemy anonimowość.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu VII Policji w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn, którzy są podejrzewani o dokonanie rozboju w Katowicach przy ulicy Gliwickiej. Do tego zdarzenia doszło 13 maja 2018 roku po godzinie 5.00. Jak wynika z ustaleń policjantów, trzech mężczyzn weszło za pokrzywdzonym do tramwaju na przystanku w Katowicach przy ul. 3- go maja. Gdy pokrzywdzony wysiadł w pobliżu skrzyżowania ulicy Gliwickiej i Jana Pawła II, mężczyźni wysiedli za nim. W pewnym momencie po przejściu kilkudziesięciu metrów zaatakowali 64-latka. Pobili go i zabrali mu saszetkę z pieniądzmi, dokumentami oraz telefon komórkowy, a następnie uciekli. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł poważnych obrażeń. Powiadomił o wszystkim policjantów.  Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas jazdy tramwajem. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VII w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód w Katowicach.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na nagraniu lub, prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji VII w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 3900, 32 200 2555 lub 112, email kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również