Wiadomości z Katowic

Przed nami VIII Bieg Fundacji Śląskie Anioły!

  • Dodano: 2022-08-30 08:30, aktualizacja: 2022-08-30 08:45

Już 10 września 2022 r. o godz. 11:00 w Dolinie Trzech Stawów wystartuje Bieg Fundacji Śląskie Anioły. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez sportowych organizowanych na Śląsku.

VIII Bieg Śląskich Aniołów

Prezes Fundacji Śląskie Anioły zapewnia, że już VIII edycja Biegu Śląski Aniołów będzie jak zawsze wyjątkowa, przygotowana z myślą o mieszkańcach, czyli seniorach, dorosłych i dzieciach.

- Obiecujemy, że każdy, kto w dniu 10 września przybędzie do nas znajdzie atrakcje dla siebie. Zapewniamy taniec, marsz, biegi, zabawy i moc atrakcji dla wszystkich.Organizując Biegi - Fundacja Śląskie Anioły ma na celu aktywizacje środowisk lokalnych, całych rodzin oraz spotkania pokoleniowe. Zależy nam, aby całe rodziny spotkały się razem, kibicowały i bawiły się razem z nami. Jednocześnie prosimy wszystkich uczestników, aby w tym dniu każdy przyszedł przebrany za Anioła, gdyż Fundacja szykuje wspaniałe nagrody za najpiękniejsze stroje – przekazała Beata Twardowska, Prezes Fundacji Śląskie Anioły. 

VIII Bieg Śląskich Aniołów to charytatywny bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km wraz z biegami dla dzieci na 200 i 400 m. Wszystko to odbędzie się na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów (przy Stawie Ozdobnym i Kajakowym) przy ul. Pułaskiego 71. 

Zapisy możliwe są TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również