Wiadomości z Katowic

Punkt szybkich testów na koronawirusa uruchomiono w Katowice Airport

  • Dodano: 2021-02-04 14:00

Punkt szybkich testów na koronawirusa uruchomiono w Katowice Airport. Test można wykonać od 4 godzin do 60 minut przed rozkładową godziną odlotu.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

W Katowice Airport ruszył punkt szybkich komercyjnych testów antygenowych pod kątem koronawirusa dla podróżujących do Holandii. Test można wykonać od 4 godzin do 60 minut przed rozkładową godziną odlotu bezpośrednich rejsów do Królestwa Niderlandów – mowa tutaj o połączeniu linii lotniczej Wizz Air do Eindhoven.

Punkt wymazowy zlokalizowany jest w kontenerze przed terminalem pasażerskim A. Na lotnisku informację dotyczącą miejsca wykonywania testów antygenowych można uzyskać przy wejściu do terminalu pasażerskiego A (punkt pomiaru temperatury) oraz w punkcie informacji lotniskowej.

Badanie realizuje Laboratorium Medyczne Lab-Med w cenie 120 zł (preferowana płatność kartą). W tej kwocie pasażer otrzymuje zaświadczenie w języku polskim lub angielskim, potwierdzające uzyskany wynik testu, które przekazywane jest drogą elektroniczną w ciągu 40 minut od pobrania materiału.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.