Wiadomości z Katowic

Siatkarska Liga Narodów w katowickim Spodku

  • Dodano: 2019-02-22 09:00

W Spodku byliśmy świadkami wielu wydarzeń siatkarskich, a także zwycięstwa reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata w 2014 roku.

Katowice były także gospodarzem Meczu Gwiazd, w którym zmierzyli się najlepsi siatkarze globu, a swoją wspaniałą reprezentacyjną karierę uroczyście kończyli w Katowicach Paweł Zagumny i Krzysztof Ignaczak.

Czekają nas niesamowite sportowe emocje

Przed nami kolejne emocje, których dostarczy nam weekend z Siatkarską Ligą Narodów mężczyzn, który odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca. Siatkówka na najwyższym poziomie, którą prezentuje reprezentacja Polski, a także Brazylii, USA i Australii to gwarancja doskonałego siatkarskiego widowiska. Całość uzupełnią atrakcje związane z Aleją Gwiazd Siatkówki, która rozwijana jest od dwóch lat w Katowicach i atrakcje dla najmłodszych kibiców.  W ubiegłym tygodniu zawarto umowę o wartości 1,5 mln zł na realizację wydarzenia.

W Katowicach polska reprezentacja zmierzy się z Brazylią, USA i Australią. Bilety są już dostępne – kosztują od 19 zł do 199 zł. Organizator planuje także atrakcje i aktywności na placu Sławika i Antalla.

Więcej informacji, w tym o biletach i harmonogram wydarzenia na www.pzps.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.