Wiadomości z Katowic

Spacer po zakątkach Giszowca. Zapisz się na wycieczkę z przewodnikiem!

  • Dodano: 2023-07-20 10:45

Giszowiec, jeden z najbardziej urokliwych i historycznych dzielnic Katowic, ukrywa wiele fascynujących tajemnic i pięknych zakątków. Aby odkryć ich magię i poznać historię tego niezwykłego miejsca, przyjdź na wyjątkowy spacer z Przewodniczką Joanną Siedlaczek-Plutą.

Katowicka biblioteka zaprasza na spacer po Giszowcu

29 lipca, ruszają zapisy na niezwykłe wędrówki po Giszowcu pod przewodnictwem Joanny Siedlaczek-Pluty. Joanna to doświadczona Przewodniczka po Nikiszu, która z pasją dzieli się swoją wiedzą o tym wyjątkowym miejscu. Spacer z nią to nie tylko możliwość poznania ciekawostek i faktów z historii Giszowca, ale także szansa na odkrycie ukrytych zakątków i niezwykłych historii mieszkańców.

Zapisy na te wyjątkowe spacery będą trwały krótko, dlatego warto już teraz nastawić budzik, ustawić przypomnienia i być gotowym do zgłoszenia. Miejsca rozejdą się szybko, więc każda chwila zwłoki może być przegapioną okazją. Można zapisać się telefonicznie, wysyłając wiadomość lub osobiście w Biurze Organizacji Wydarzeń Działu Bogucice.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również