Wiadomości z Katowic

Team X przyjedzie do Katowic! Zagra koncert w klubie P23

  • Dodano: 2021-08-09 10:00

Team X to grupa Youtubowych twórców, mieszkających we wspólnej willi i tworzących tam swoje materiały zarówno na wspólny kanał, jak i na własne. Płynąc na fali popularności, Team X ogłosił trasę koncertową, a jednym z jej punktów są Katowice. 

Team X w sercu Śląska. Koncert w P23

Grupa Youtuberów, nazywana Teamem X, wystąpi na katowickiej scenie klubu P23, znajdującego się na terenie Fabryki Porcelany.  Koncert odbędzie się 3 września. W ramach „7 Tour” influencerzy odwiedzą również Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawę oraz Szczecin. Cała trasa potrwa zaledwie 7 dni! Fani Teamu X będą mieli okazję poznać swoich idoli, o ile będą gotowi zapłacić nieco więcej za bilet!

- Jestem strasznie podekscytowana, bo długo przygotowywaliśmy dla fanów tę trasę. Udało się! Będziemy mogli spotkać się z fanami, porozmawiać z nimi, a przede wszystkim zagrać dla nich nasze piosenki. Na pewno się nie zawiodą. To będzie wspaniałe przeżycie! - mówi Natalia Karczmarczyk, znana jako Natsu, liderka drugiej edycji projektu Team X.

Muzyczna kariera Teamu X

W 2. edycji projektu „Team X” postawiono na dużo muzycznych treści. Wszystko zaczęło się w grudniu 2020 roku, kiedy w serwisie Youtube pojawił się utwór o tytule „Siedem”, mający promować nowy Team X. Na ten moment Youtuberzy nagrali 12 utworów, które z pewnością usłyszymy podczas wrześniowego koncertu. Największą popularnością cieszą się piosenki „Siedem” (20 milionów wyświetleń), "ADIOS” (15 milionów wyświetleń) oraz „POLO GANG” (14 milionów wyświetleń). Influencerzy bawią się różnymi rytmami i stylami muzycznymi, więc podczas koncertu zagrane zostaną zarówno piosenki disco-polo, jak i utwory hip-hopowe. 

Fenomen grupy Youtuberów

Obecnie trwa 2. edycja projektu „Team X”, po tym jak poprzedni skład zupełnie się rozpadł. Obecnie w wielkiej willi zamieszkują Natalia Karczmarczyk (Natsu), Maciej Ejsmont (Sheo), Monika Kociołek, Karol Pieszko (Piechu), Julia Żugaj, Cezary Nykiel (Czaro) Patrycja Mołczanow oraz Krzysztof Lekstan (Leksiu). Youtuberzy tworzą treści kierowane głównie dla młodszej widowni – są to głównie pranki, czyli żarty na innych uczestnikach, wyzwania oraz daily vlogi, polegające na pokazywaniu codzienności grupy. Wchodząc na kanał Teamu X w serwisie Youtube, od razu w oczy rzucają się krzykliwe i kolorowe zdjęcia poglądowe filmów, które szczególnie przyciągają wzrok dzieci. Projekt Team X jest realizowany przez agencję influencer marketingu Spotlight. Nie chodzi tu zatem o dobrą zabawę, a o czysty biznes. 

Więcej informacji na temat koncertu Teamu X w Katowicach przeczytacie TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.