Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Uprawiał konopie na balkonie

  • Dodano: 2018-05-29 08:45, aktualizacja: 2018-05-29 08:49

W ręce katowickich policjantów z wydziału antynarkotykowego wpadł 43-latek z Sosnowca. Mężczyzna na balkonie uprawiał marihuanę. Kryminalni przejęli 10 krzaków konopi.

To już czwarta plantacja zlikwidowana w ciągu ostatnich kilku dni przez policjantów z Katowic. Mężczyźnie grozi mu do 3 lat więzienia.

Kolejny sukces policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Antynarkotykowi wpadli na trop kolejnej plantacji marihuany. To już czwarta, zlikwidowana w ciągu kilku ostatnich dni. Tym razem antynarkotykowi trafili do Sosnowca. Na balkonie jednego z mieszkań odkryli nielegalną uprawę. Zabezpieczyli 10 krzaków konopi. 43-letni plantator został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dziś najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/49/49-494388.mp4

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • fef

    Jedyny efekt to uśmiech politowania nad "kolejnym sukcesem" milicjantów.Szkoda gościa,menty zawsze beda mentami.Może w końcu coś sukcesach "bohaterów"w walce z wietnamską triadą produkującą na terenie Polski 90% marihuany sprzedawanej w całej Europie?Cisza... i pełne gacie sukcesowych bohaterów oderwanych od flaszki.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.