Wiadomości z Katowic

Uroczysta zbiórka na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Katowicach-Piotrowicach

  • Dodano: 2022-07-05 10:30

W dniu 30 czerwca 2022 r. na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Katowicach-Piotrowicach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przejścia na zaopatrzenie emerytalne st. kpt. Adama Nawary.

St. kpt. Adam Nawara jest absolwentem SGSP w Warszawie, którą ukończył w 2001 roku uzyskując pierwszy stopień oficerski. Pracę w Komendzie Miejskiej PSP w Katowicach podjął na stanowisku d-cy sekcji w JRG II Katowice-Piotrowice, a następnie jako z-ca dowódcy zmiany i jako pełniący obowiązki dowódcy zmiany. Był członkiem modułu SGRChem-eko. Pracując na podziale bojowym uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych, chemicznych oraz ćwiczeniach modułu międzynarodowego CBRN. Następnie pracował w KM PSP Katowice jako z-ca Naczelnika Wydziału ds. operacyjno- szkoleniowych.

Odznaczony srebrnym medalem za długoletnią służbę oraz brązowym medalem za zasługi dla pożarnictwa.

- St. kpt. Adamowi Nawarze przekazujemy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, upragnionego wypoczynku i wielu dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia - przekazuje  Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.