Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

VII Piłkarski Turniej Przedszkolaków

  • Dodano: 2018-10-02 09:15

W minionym tygodniu na oś. Tysiąclecia odbył się VII Piłkarski Turniej Przedszkolaków, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Katowice Pan Marcin Krupa.

W trakcie turnieju na boisku Orlik "Kajtek i Przyjaciele" mieszczącym się w Strefie Aktywności Rodzinnej przy Al. Ks. Jadwigi Śląskiej rywalizowało pięć reprezentacji przedszkoli z osiedla Tysiąclecia.

W ubiegłym tygodniu na terenie osiedla Tysiąclecie rozegrano siódmy już turniej piłkarski przedszkolaków. W imprezie uczestniczyli Komendant Komisariatu Policji VII w Katowicach nadkom. Marcin Wieczorkiewicz wraz z dzielnicowymi osiedla Tysiąclecia asp. szt. Tomasz Sołtysiak, sierż szt. Andrzej Maniera oraz sierż. szt. Michał Jakuba. Podczas turnieju piłkarskiego przeprowadzano przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantami oraz porozmawiać z nimi na temat policyjnej pracy. Dodatkowo funkcjonariusze przeprowadzili pokaz sprzętu policyjnego, a zgromadzonych odwiedziła maskotka śląskiej Policji "Sznupek". Na zakończenie turnieju wręczone zostały nagrody za udział w turnieju, a najlepszy strzelec otrzymał puchar ufundowany przez Komendanta Komisariatu VII Policji w Katowicach. Wśród zaproszonych gości znalazł się też podinsp. Tomasz Wyczesany - obecny Komendant Komisariatu I Policji w Katowicach, który w przeszłości pełnił funkcję Komendanta Komisariatu VII w Katowicach. Na zakończenie uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.