Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Wypadek policji! [WIDEO] Radiowóz wypadł z drogi i wylądował na ogrodzeniu!

  • Dodano: 2019-04-30 08:45, aktualizacja: 2019-04-30 10:04

Wypadek policyjnego radiowozu w Katowicach. Policyjny wóz przeciął skrzyżowanie i omijając samochód, który skręcał, wpadł w poślizg i wylądował na ogrodzeniu jednej z posesji!

Wypadek policyjnego radiowozu w Katowicach miał miejsce w poniedziałek, 29 kwietnia w dzielnicy Podlesie. Policyjny radiowóz jechał rano ulicą Armii Krajowej w stronę Tychów. Policjanci jadąc na wezwanie jechali z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi.

Na skrzyżowaniu Armii Krajowej i ulicy Marzanny, tuż przed policyjny radiowóz wyjechał osobowa Skoda, której kierowca miał na krzyżówce zielone światło. Kierowca nie zauważył pędzącego radiowozu. Mogło skończyć się groźnym zderzeniem, ale policjant wyminął osobówkę. Tyle tylko, że podczas tego manewru na śliskiej jezdni (padał deszcz) – radiowóz wpadł w poślizg, wypadł z drogi i zatrzymał się na ogrodzeniu jednego z domów.

Na szczęście nikt nie został ranny, ale poważnie uszkodzony jest radiowóz, który wylądował w naprawie. Co ciekawe – jak informuje portal katowice24.info – mandatem w tym przypadku za stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym został ukarany... jadący radiowozem policjant.

Całość zdarzenia zarejestrowała prywatna kamera. Zobaczcie wideo!


Źródło: TVS

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.