Wiadomości z Katowic

Zaatakował nożem mężczyznę na terenie ogródków działkowych

  • Dodano: 2018-04-12 10:30

Wywiadowcy z katowickiej komendy miejskiej oraz z oddziału prewencji zatrzymali 66-latka, który na ogródku działkowym nożem zaatakował mieszkańca Katowic.

Zanim pokrzywdzony zdążył powiadomić o zdarzeniu, sprawca już trafił w ręce policjantów. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje prokurator i sąd.

W miniony wtorek około 14.15 policjanci otrzymali informację, że ulicą Kantorówny w Katowicach idzie mężczyzna, który trzyma w ręku nóż. Wywiadowcy z komendy miejskiej oraz z katowickiego oddziału prewencji pojechali na miejsce. Po chwili namierzyli i zatrzymali tego mężczyznę. Kilkanaście minut później mundurowi zostali powiadomieni, że do pogotowia ratunkowego zgłosił się mężczyzna z obrażeniami ciała. Policjanci bardzo szybko zorientowali się, że związek z tym zdarzeniem może mieć zatrzymany przez nich wcześniej 66-latek z Katowic. Jak ustalili, około 14.00 sprawca przyszedł do ogródka działkowego i w pewnym momencie nożem zaatakował jednego z mężczyzn, po czym uciekł. Ranny 65-latek zgłosił się do pogotowia ratunkowego, skąd został przewieziony do szpitala. Kiedy i jakie zarzuty usłyszy zatrzymany mieszkaniec Katowic zdecyduje prokurator. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji V w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Wschód.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również