Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zaginął Kamil Heller. Policja z Katowic prosi o pomoc w poszukiwaniach

  • Dodano: 2019-07-11 09:30

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują zaginionego 26-letniego Kamila Hellera.

Mężczyzna po raz ostatni był widziany w dniu 06.07.2019 roku

Tego dnia po doprowadzeniu przez kolegę przed klatkę schodową przed swoim miejscem zamieszkania oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony jest osobą niepełnosprawną

6 lipca 2019 roku zaginiony został odprowadzony przez swojego znajomego przed klatkę schodową bloku, w którym mieszka, zamiast udać się do domu mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony jest osobą niepełnosprawną, ponadto choruje na choroby układu pokarmowego oraz schizofremię. Kamil Heller zażywa leki różnego rodzaju w tym zastrzyki. Zaginiony lubi podróżować autobusami i tramwajami.1

Rysopis: wzrost 165-167 cm, szczupłej budowa ciała, waga około 62 kg, wiek z wyglądu około 25 lat, włosy ciemne krótkie proste, oczy koloru niebieskiego, nos duży prosty, uszy przylegające średniej wielkości, uzębienie pełne.

Ubiór: krótkie spodenki do kolan koloru ciemnego z materiału typu drelich, koszulka typu T-shirt koloru białego w paski niebiesko-granatowe, buty Adidas jasnoniebieskie, bluza z kapturem koloru kobaltowego. Posiadał ze sobą plecak koloru granatowego, koc koloru biało-beżowego z kwiatami oraz siatkę materiałową koloru bordowego z nadrukiem dwóch białych kotów wewnątrz której znajduje się piłka go gry tzw. futbolówka.

Brak znaków szczególnych.

Zaginiony posiada przy sobie telefon komórkowy.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200-20-00, 32 200-25-55, 32 200-28-52, 32 200-23-32 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997 lub 112.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.