Wiadomości z Katowic

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  • Dodano: 2022-05-30 08:00, aktualizacja: 2022-05-30 08:12

Katowiccy policjanci zatrzymali mieszkańca Knurowa, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczono również sprzęt służący do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. Na czas trwającego postępowania wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

33-latek posiadał narkotyki na prawie 1,7 tys. „działek” dilerskich

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową katowickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Gdy policjanci zapukali do drzwi 33-latka, był on na tyle zaskoczony wizytą stróżów prawa, że nie zdążył pozbyć się dowodów przestępstwa. Po przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, z której można przygotować prawie 1,7 tys. „działek” dilerskich. W mieszkaniu zabezpieczono również  sprzęt służący do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających.

Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie

Na czas trwającego postępowania prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, a także poręczenie majątkowe. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • brawo bolicja

    Działki dilerskiej to ma bolicja w swoich zakutych łbach. Ile tym razem wam wyszła ta działka? 0,1 grama? 0,01 grama? Na zdjęciach w tych torbach i na krzakach spokojnie uzbiera się jakieś 100 - 150 gram. I tak moglibyście się tym chwalić, ale nie jełopy muszą pisać bzdury. W sumie mogliście napisać że miał milion działek dilerskich. Brzmiałoby jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.