Wiadomości z Katowic

Zima z Katowicką Kartą Mieszkańca!

  • Dodano: 2022-12-19 06:00, aktualizacja: 2022-12-19 06:18

Z Katowicką Kartą Mieszkańca zima wcale nie musi być nudna! Wręcz przeciwnie! Dzięki szerokiej ofercie Partnerów Programu i oferowanych przez nich usług, każdy posiadacz Karty– od Maluszka po Seniora – może znaleźć coś dla siebie, by umilić sobie zimowe wieczory i skorzystać z wielu, nie tylko zimowych atrakcji.

I tak, niesłabnącym zainteresowaniem Użytkowników Karty w różnym wieku cieszą się baseny miejskie (Basen Brynów, Basen Burowiec i Basen Zadole - 60-procentowa zniżka), a w okresie zimowym - również miejskie lodowiska, które oferują 50-procentową zniżkę. Osoby pragnące zadbać zimą o swoje zdrowie i kondycję mogą także skorzystać z szerokiej oferty obiektów sportowych, takich jak siłownie, wrotkarnia czy kluby fitness.

Ciekawą alternatywę na długie zimowe wieczory stanowić też może szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa, jaką mają do zaoferowania miejscy i prywatni Partnerzy Programu, m.in. NOSPR, Śląski Teatr Lalki i Aktora “Ateneum”, liczne muzea i Instytucje Kultury. Zimowe wieczory można też uprzyjemnić sobie korzystając ze zniżek na usługi gastronomiczne oferowane przez uczestniczące w Programie restauracje i kawiarnie.

W ramach szerokiej oferty Programu coś dla siebie znajdą również miłośnicy wyjazdów i górskich wycieczek, którzy skorzystać mogą z oferty turystycznej udostępnionej na preferencyjnych warunkach przez Partnerów akcji z innych zakątków Polski. Na okoliczność zbliżających się ferii warto też zapoznać się z szeregiem atrakcji skierowanych do dzieci i młodzieży, gdzie Państwa pociechy mogą w kreatywny i atrakcyjny sposób spędzić czas i spożytkować energię, tj. parki trampolin, wrotkarnia czy rodzinne parki rozrywki.

Miasto serdecznie zaprasza do zapoznania się z propozycjami oferowanych zniżek naszych Partnerów i korzystania z nich.

Szczegółową ofertę Programu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej kkm.katowice.eu w zakładce “Wykaz zniżek/partnerzy Programu/oferta”.

Osoby nieposiadające jeszcze Katowickiej Karty Mieszkańca zachęcamy do jej założenia. Warunki, jakie należy spełnić, by stać się jej posiadaczem znajdują się w dostępnym na ww. stronie Regulaminie Programu.

Nie czekaj, załóż Kartę już dziś!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również