Wiadomości z Katowic

Biura nieruchomości w Katowicach - lista 10 popularnych pośredników nieruchomości

  • Dodano: 2020-04-27 14:30

Dobry pośrednik nieruchomości znacznie ułatwi Ci sprzedaż, kupno, a także wynajem mieszkania czy domu. Sprawdź, z jakich biur nieruchomości warto skorzystać w Katowicach.

1. Biuro nieruchomości Veritas

Do popularnych pośredników w Katowicach należy biuro nieruchomości Veritas (veritasnieruchomosci.pl), które świadczy również usługi zarządzania nieruchomościami. Veritas to grupa ekspertów, którzy bezpiecznie przeprowadzą całą transakcję i rozwieją wszelkie wątpliwości. Charakteryzuje ich indywidualne podejście do każdego klienta oraz ogromna wiedza i doświadczenie poparte odpowiednimi certyfikatami. A gdzie ich szukać? Biuro nieruchomości Veritas znajduje się w centrum Katowic, przy ulicy Andrzeja Mielęckiego 10 lok. 503.

2. Biuro nieruchomości REMA

REMA to kolejne biuro nieruchomości z ogromnym doświadczeniem. Zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, wynajmie, a także dzierżawie różnych lokali. Oprócz tego REMA wspiera swoich klientów podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Siedziba tego biura nieruchomości mieści się w Katowicach przy ulicy Mariackiej 7/2.

3. Indexo nieruchomości

Biuro nieruchomości Indexo specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży i wynajmie mieszkań z Katowic oraz okolic. Ta firma pomoże ci znaleźć nabywcę lub nieruchomość, a także zapewni kompleksową obsługę całej transakcji. Podobnie jak poprzednie biura nieruchomości, Indexo posiada obowiązkowe ubezpieczenie oraz licencję zawodową. A gdzie znaleźć biuro nieruchomości Indexo? W Katowicach przy ulicy Klimczoka 6.

4. 2 M Kwadrat – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Tym co wyróżnia 2 M Kwadrat są usługi architektoniczne, czyli m.in. aranżacje mieszkań czy projekty domów. Ponadto biuro nieruchomości 2 M Kwadrat pomaga w dobraniu odpowiedniego ubezpieczenia (również komunikacyjnego czy wakacyjnego). Działa nie tylko na terenie Katowic, ale również okolicznych miast.

5. Biuro nieruchomości MaxHouse

MaxHouse wspiera swoich klientów podczas sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości. To biuro tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta. MaxHouse, podobnie jak poprzednicy, pośredniczy w obrocie nieruchomościami nie tylko na terenie Katowic, ale również okolicznych miast. Biuro znajduje się przy ulicy Piotrowickiej 93A/12 w Katowicach.

6. Colosseum Nieruchomości Jureczka & Obrok

Colosseum Nieruchomości Jureczka & Obrok również pośredniczy w obrocie nieruchomościami na terenie Katowic. Tym co ich wyróżnia jest z pewnością kompleksowa obsługa w języku angielskim i francuskim. Ponadto firma oferuje pośrednictwo nie tylko pod względem merytorycznym, ale również prawnym. Siedziba Colosseum znajduje się przy ulicy Warszawskiej 10 w Katowicach.

7. Villa Nova biuro nieruchomości

Villa Nova to pośrednik nieruchomości z siedzibą w Katowicach przy ulicy Pocztowej 16. Firma działa na rynku od 2007 roku i zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży domów i mieszkań, a także w wynajmach biurowców, lokali usługowych czy magazynowych. Działa nie tylko na terenie Katowic, ale również w miastach ościennych. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie.  

8. Katex nieruchomości

Kolejne popularne biuro nieruchomości na Śląsku to Katex, firma, która świadczy usługi kupna, sprzedaży i wynajmu na terenie całego kraju. Jest to biuro z wieloletnim stażem, które rzetelnie podchodzi do powierzonych im obowiązków i aktywnie wspiera klienta aż do podpisania aktu notarialnego. Biuro nieruchomości Katex znajduje się w Katowicach przy ulicy Sokolskiej 80.

 

9. REZYDENT – licencjonowany pośrednik nieruchomości

W naszej liście znalazło się również biuro nieruchomości REZYDENT, które powstało w 2009 roku. Firma świadczy pełny zakres usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jest również współzałożycielem Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami oraz posiada ubezpieczenie OC. Dokładne informacje na temat tego biura można znaleźć na ich stronie internetowej lub w siedzibie przy ulicy Wolnego 4 w Katowicach.

10. Agencja nieruchomości Realton

Realton to agencja, która pośredniczy w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Pomaga również swoim klientom w załatwieniu kredytów hipotecznych. Realton posiada siedzibę w Katowicach przy ulicy Kościuszki 52/1, a także w Gliwicach przy ulicy Piwnej 17A/7.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.