Wiadomości z Katowic

Chcesz schudnąć? Efekty osiągniesz z treningiem EMS

  • Dodano: 2020-07-22 16:15, aktualizacja: 2021-06-24 13:24

Szczupłe, zgrabne ciało i pięknie ukształtowana sylwetka to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Niestety, pospieszne życie, duża ilość siedzenia za biurkiem oraz niezdrowe jedzenie przyczynić się mogą do gwałtownego wzrostu wagi. Zrzucenie zbędnych kilogramów bywa trudne i często wymaga dodatkowej stymulacji, nie tylko zwykłych ćwiczeń. Jeśli borykasz się z takim problemem, na pewno zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić, aby poprawić swój wygląd. Podpowiemy ci: wypróbuj trening EMS.

Czym jest trening EMS?

Trening EMS to specjalne połączenie treningu fizycznego i elektrostymulacji. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów osiągane rezultaty są szybsze i efektywniejsze w porównaniu z tradycyjnymi treningami. Warto przy tym wspomnieć, iż jest to metoda stosowana często przez profesjonalnych sportowców w celu poprawy osiągnięć, ale także w procesach rehabilitacji, aby przyspieszyć regenerację organizmu.

Jak wygląda EMS?

Przychodząc na trening EMS, otrzymujesz specjalistyczny kombinezon, którego zadaniem jest pobudzenie mięśni z pomocą impulsów elektrycznych. Jednocześnie twoim zadaniem jest wykonanie prostych ćwiczeń fizycznych, które w sposób mechaniczny pobudzają twój organizm do aktywności. Dzięki takiemu połączeniu, przy małym nakładzie siły z twojej strony, ciało wykonuje wysiłek zbliżony do maksymalnego.

Efekty EMS

Dzięki połączeniu elektrostymulacji z tradycyjnymi ćwiczeniami, metoda EMS jest wysoce efektywna. Pozwala na szybkie zredukowanie nadmiernej tkanki tłuszczowej i poprawę rzeźby ciała. Na czym dokładnie polega jej fenomen?

Dzięki użyciu impulsów elektrycznych pobudzone zostaje 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Co więcej, stymulowane są w ten sposób nawet najgłębiej położone partie mięśni, co przekłada się na wysoką intensywność treningu w krótkim czasie. Dzięki temu już w ciągu 20 minut ćwiczeń będziesz w stanie spalić 500 kcal, a przez kolejne 24 godziny nawet do 700 kcal.

Dodatkowym atutem tej metody jest pobudzenie całego metabolizmu i głęboki masaż. Dzięki temu ciało zostaje szybko i efektywnie ujędrnione, a mięśnie ulegają wzmocnieniu i rozbudowie.

Fenomen EMS polega na tym, iż nawet najcięższy trening siłowy można z jego pomocą wykonać bez zewnętrznego obciążenia i w sposób bezpieczny dla układu kostno-stawowego. Wspomniana duża redukcja kalorii sprawia, że efekty modelowania ciała osiągane są w krótszym czasie niż podczas klasycznych ćwiczeń i podczas znacznie krótszych, jednorazowych sesji. Jest więc to idealny sposób ćwiczeń między innymi dla osób, które mają mało czasu, a efekty chciałyby zobaczyć w naprawdę krótkim czasie.

EMS w Katowicach

Jeśli zainteresowała cię metoda treningu i stymulacji elektromagnetycznej, a mieszkasz w okolicach Katowic, doskonałym pomysłem dla ciebie będzie odwiedzenie Studia Impulse Training. Zapisz się na próbny trening i poznaj bliżej efekty EMS. Dzięki nim na pewno uda ci się uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.