Wiadomości z Katowic

Czy nadal warto kupić iPhona 8 (2019)?

  • Dodano: 2020-01-10 16:30

Nie ma wątpliwości, że iPhone 8 to  popularny smartfon marki Apple, który prezentuje dobrą jakość w stosunku do ceny. I choć wyszły już nowe modele, to ósemka wciąż cieszy się popularnością. Czy nadal warto kupić iPhone 8?

IPhone 8 – szybki i wydajny smartfon od Apple

Ten niezwykle designerski smartfon, kryje pod sobą naprawdę mocne podzespoły. Zastosowano w nim procesor A11 Bionic z 2 GB pamięci RAM, który jest  lepszy niż nie jedno urządzenie z Androidem. Zapewnia więc wydajność i szybkość. Dzięki temu można śmiało korzystać z aplikacji i grać w gry bez większych problemów. Płynność działania spokojnie zaspokoi użytkowników, którzy nie mają zbyt dużych wymagań. Do pracy tego modelu nie można mieć zastrzeżeń, aczkolwiek trzeba przyznać, że odstaje od swoich następców. 

Premiera iPhone'a 8 wiąże się z początkiem technologii ładowania indukcyjnego. Z tyłu telefony aluminium zastąpiła tafla szkła. Pod nią ukryto cewkę do ładowania indukcyjnego. Wystarczy tylko położyć urządzenie, a ładowanie rozpocznie są automatycznie. Bardzo fajne jest to, że Apple długo wydaje aktualizacje dla swoich urządzeń, dzięki czemu ósemka się na nie łapie. Warto zwrócić uwagę na nagłośnienie, które zasługuje na wielką pochwałę. Nie ma żadnych zastrzeżeń, co do jakości dźwięku.

IPhone 8 – aparat i ekran

IPhone 8 ma niewielki wyświetlacz. Ekran o przekątnej wynoszącej 4,7 cala to naprawdę maleństwo w porównaniu do dzisiejszych smartfonów. W ósemce zastosowano technologię True Tone, która dostosowuje wyświetlany obraz do otoczenia. Ósemkę wyposażono w pojedynczy, 12-megapikselowy aparat ze światłem f/1,8. Natomiast z przodu mamy 7-megapikselow aparat. Zdjęcia robione w świetle dziennym wychodzą naprawdę dobrze i nie ma się do czego przyczepić. 

Niestety przy przeciętnym świetle zdjęcia odbiegają od tych, które robi się nowymi smartfonami, choć nadal są dobrej jakości. To tylko utwierdza w przekonaniu, że fotografia mobilna idzie w błyskawicznym tempie do przodu. Mimo to,  broni się  naprawdę dobrą jakością nagrywania filmów. Co więcej, można je nagrywać w zwolnionym tempie przy 240 klatkach na sekundę.

Czy nadal warto kupić iPhone 8 (2019)?

IPhone 8 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę  z produktami marki Apple. Do zakupu zachęca przede wszystkim cena, która nie jest wygórowana i idealna dla nowych użytkowników produktów z logiem nadgryzionego jabłuszka. Połączenie klasycznego designu z szybkimi i niezawodnymi podzespołami sprawia, że smartfon nadal warto kupić, zwłaszcza, gdy nie chce się wydawać zbyt dużej kwoty na telefon. 

Ósemka to ostatni smartfon marki Apple zaprojektowany według starego designu, z przyciskiem Home i czytnikiem linii papilarnych Touch ID. Dlatego będzie dobrym wyborem dla tych, którzy nie gustują w innowacyjnych rozwiązaniach i wolą tradycyjną wersję. Nie ma również wątpliwości, że to kompaktowy model, oferujący wydajność na wysokim poziomie. Trzeba również dodać, że został on wykonany z dbałością nawet o najdrobniejszy szczegół.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.