Wiadomości z Katowic

Gdzie najlepiej zrobić implanty zębów w Katowicach?

  • Dodano: 2019-05-31 10:00

Braki w uzębieniu mogą stanowić przyczynę kompleksów i odbierać pacjentom ich pewność siebie. Na szczęście współczesna stomatologia to dziedzina, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu implantologii pozwalają na błyskawiczne uzupełnienie ubytków oraz skuteczne leczenie bezzębia. Dziś pacjenci nie muszą już spoglądać na swoje odbicie w lustrze ze smutkiem - korzystając z pomocy specjalistów, mogą odzyskać kompletny uśmiech.

Czym są implanty?

Implant to nic innego, jak rodzaj śrubki o określonym kształcie, która imituje korzeń zęba. Te niewielkie śrubki wykonuje się z tytanu, który jest znakomicie przyswajany przez organizm i nie powoduje reakcji alergicznych. Po założeniu implantu mocuje się na nim łącznik, a następnie koronę. Zaletą implantów jest fakt, że doskonale naśladują naturalne uzębienie. Umiejętnie wykonane, są trudne do odróżnienia w stosunku do naturalnych zębów. Leczenie implantologiczne stosuje się w przypadku braku pojedynczych zębów, braków wielozębowych oraz bezzębia. Dzięki niebywałym umiejętnościom współczesnych specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszczepienie implantu oraz osadzenie na nim korony może często zakończyć się na jednej wizycie. Niemal we wszystkich przypadkach można również w 1 dzień założyć implanty, umocować niewygodną, luźną protezę i odmienić życie pacjenta.

Lider w implantologii

Duda Clinic w Katowicach na Śląsku - trudno szukać lepszego miejsca na zrobienie implantów zębów. Implantologia i stomatologia estetyczna to dziedziny, które w ciągu ostatnich lat bardzo się zmieniły - aby nadążyć za tym postępem, lekarze muszą stale się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę. Duda Clinic to miejsce tworzone przez najlepszych specjalistów, na czele z dr n. med. Mariuszem Dudą, prof. wizyt. SSU, który jest znanym i cenionym autorytetem w dziedzinie implantologii oraz może poszczycić się licznymi sukcesami w tym zakresie. Kompleksowa opieka i leczenie na światowym poziomie to powody, dla których tak wielu pacjentów odwiedza to miejsce.

Decyzja o wszczepieniu implantów powinna być poprzedzona wyborem odpowiedniej kliniki lub gabinetu stomatologicznego. Oddaj swoje zdrowie w doświadczone ręce - jeśli zależy Ci na tym, by w bezpieczny i skuteczny sposób uzupełnić braki zębów, poproś o pomoc specjalistę. Poddając się zabiegowi przeprowadzonemu przez doświadczonego lekarza, możesz być pewien, że nie narazisz się na niebezpieczne komplikacje.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.