Wiadomości z Katowic

Jak zapakować wózek dziecięcy?

  • Dodano: 2022-04-05 08:30, aktualizacja: 2022-04-05 10:33

Wózki dziecięce z biegiem czasu przestają być potrzebne. Wówczas pojawia się myśl, o umieszczeniu ogłoszenia sprzedaży na najpopularniejszych serwisach aukcyjnych. Co zrobić w sytuacji, gdy pojawi się nieoczekiwany klient? Oczywiście należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie towaru. W tym artykule dokładnie określimy, w jaki sposób należy zapakować wózek dziecięcy, aby w bezpieczny sposób dotarł do nowego szczęśliwego posiadacza!

Postaw na higienę!

Wózki dziecięce najczęściej lądują na strychu, gdzie będą gromadzić na sobie kurz. Dlatego jeżeli zamierzasz je sprzedać, to na samym początku powinieneś zadbać o odpowiednie ich wyczyszczenie. Dobrym rozwiązaniem może okazać się całkowite rozłożenie na poszczególne części, aby bez większego problemu móc usunąć kluczowe zabrudzenia. Warto także podkreślić, że pojedyncze części o wiele prościej jest spakować, niż gotowy zestaw. Odkręcone lub wyjęte podzespoły należy umieścić w osobnym kartonie, żeby nie zaginęły podczas przesyłki. Złożony wózek zaś powinien trafić do kartonu o regularnym kształcie, który warto zabezpieczyć również folią typu stretch.

Jaki karton wybrać?

Ważnym aspektem będzie wybór opakowania kartonowego. Najlepszą propozycją będzie oczywiście pudło, które otrzymaliśmy z gotowym produktem, jednak rzadko kiedy decydujemy się na jego zachowanie. W takim wypadku powinniśmy zdecydować się na opakowanie, które będzie wolne od jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych. Gdy wózek zostanie przez nas umieszczony w paczce, to warto zastanowić się nad wypełnieniem wolnych przestrzeni. W takiej sytuacji możemy sięgnąć po  gazety, gąbki lub wypełnienia styropianowe. Nieco droższym rozwiązaniem będzie folia bąbelkowa, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja paczka zostanie dostarczona w sposób nienaruszony, to inwestycja w folię bąbelkową całkowicie się opłaci. 
Jeżeli nie udało Ci się znaleźć opakowania kartonowego o odpowiedniej wielkości, możesz zdecydować się na owinięcie wózka tekturą, a następnie folią stretch. Należy podkreślić, że sama folia będzie niewystarczająca, ponieważ jest ona zbyt miękka. Takie pakowanie powinno być tylko i wyłącznie ostatecznością, ponieważ sam wózek nie będzie odpowiednio zabezpieczony, a koszt wysyłki będzie o wiele droższy ze względu na niestandardowy rozmiar paczki. 

Najlepsza wysyłka w atrakcyjnej cenie!

Interesują Cię najlepsze możliwe przesyłki kurierskie, które nie zawiodą Twoich oczekiwań? W takim wypadku zamów kuriera od wysylajtaniej.pl! Strona ta jest najlepszą możliwą porównywarką usług kurierskich. Bez większego problemu nadasz tam paczkę w najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach. Sam proces składania zamówienia jest niezwykle prosty i zajmuje on mniej niż 5 minut! Wystarczy jedynie podać gabaryty przesyłki, wybrać najlepszą ofertę, wydrukować etykietę, a na końcu przekazać paczkę kurierowi! Współpraca z wysylajtaniej.pl to przede wszystkim gwarancja Twojej satysfakcji! Czas zapomnieć o wysokich kosztach wysyłki! 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.