Wiadomości z Katowic

Kurs na podesty ruchome w Katowicach? Zdobądź uprawnienia operatora z AA HERKULES!

  • Dodano: 2021-09-23 09:30

Od 2008 roku zapewniamy obsługę w zakresie szkoleń na podesty ruchome z państwowym egzaminem UDT. Od 2016 roku stale uzyskujemy status certyfikowanego ośrodka szkoleniowego UDT-CERT. Organizując kursy na podesty ruchome, pomogliśmy zdobyć uprawnienia łącznie kilku tysiącom pracowników z setek firm! Jako jedna z największych wypożyczalni podnośników na śląsku zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń na operatorów podestów ruchomych przejezdnych oraz do kontaktu i zapisów.

Pracuj jako operator podestów ruchomych

Do pracy na stanowisku operatora podestów ruchomych wymagane są kwalifikacje - dokładniej uprawnienia w kategorii podesty przejezdne. Posiadanie kwalifikacji potwierdza znajomość zasad bezpiecznej pracy i umiejętność obsługi zwyżek, a także uprawnia posiadacza do wykonywania prac z użyciem podnośników koszowych (samojezdnych, przewoźnych i wolnobieżnych). Aby zdobyć uprawnienia, wystarczy odbyć kurs i zaliczyć komisyjny egzamin.

Kurs na podesty ruchome w konkurencyjnej cenie

W naszej bazie w Katowicach organizujemy kursy na operatorów. Wiedzę w przyjaznej formie przekazują szkoleniowcy z doświadczeniem. Do celów szkoleniowych wykorzystujemy podesty ruchome z floty naszej wypożyczalni (na tych samych maszynach, na których szkolimy, odbywa się egzamin). Klientom zapewniamy konkurencyjne cenowo warunki z dodatkowymi upustami przy zapisach grupowych. Cena kursu na podesty ruchome rozpoczyna się już od 449 zł + 211 zł urzędowej opłaty egzaminacyjnej z pełnomocnictwem (stawka na 2021 rok). Łączna cena kursu z egzaminem to 660 zł na osobę (przy zapisie minimum 5-osobowej grupy). W cenę kursu wliczony został obiad oraz serwis kawowy ze słodkim poczęstunkiem.

Państwowy egzamin na podesty ruchome

Kurs ma za zadanie przygotować uczestników do komisyjnego egzaminu na podesty ruchome. Egzamin ma 2 etapy. Pierwszy to sprawdzenie wiedzy teoretycznej (ma formę testu jednokrotnego wyboru). Drugi polega na sprawdzeniu umiejętności obsługi i znajomości zasad bezpiecznej pracy w praktyce (odbywa się na placu manewrowym). Zdanie egzaminu to ostatni krok. Uprawnienia na podesty ruchome potwierdza wydana i przesłana bezpośrednio do kursanta (zazwyczaj w czasie 30 dni od egzaminu) plastikowa karta tzw. zaświadczenie kwalifikacyjne.

Co przemawia za skorzystaniem z naszej oferty szkoleniowej?

Choć kursy organizujemy wyłącznie w Katowicach, z naszej oferty korzystają równie często, jak działające lokalnie firmy, klienci spoza województwa śląskiego. Naszą ofertę wybierają firmy z Warszawy, Wrocławia, Łodzi (a kilkukrotnie odwiedzały nas także firmy z drugiego końca polski np. Gdańska). Jako ośrodek szkoleniowy, zapewniamy obsługę firm zagranicznych. Organizujemy kursy na podesty ruchome z tłumaczem m.in. dla pracowników z Hiszpanii, Ukrainy, Białorusi, Rumunii. Zapewniamy szybkie termin. Wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę w czasie szkolenia, dlatego mamy najwyższy w regionie odsetek zdawalności. Dla klientów istotne jest to, że zajmujemy się załatwieniem wszelkich formalności po stronie urzędu (składamy wnioski za kandydatów, w razie potrzeby wysyłamy prośbę o zmianę terminu egzaminu). 


Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 730 690 048 oraz zapoznania się z ofertą i pobrania wniosków do zapisów na kurs na podesty ruchome za pośrednictwem naszej strony: https://www.podestyruchome.pl/szkolenia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.