Wiadomości z Katowic

Łańcuszek z sercem dla pary

  • Dodano: 2022-05-26 06:00, aktualizacja: 2022-05-26 06:10

Na kartkach naszych kalendarzy jest kilka pięknych świąt, które kojarzą nam się z miłością i uczuciami. Oczywiście na pierwszy strzał wchodzą Walentynki, ale Mikołajki, Gwizdka, Dzień Mężczyzny, Dzień Przyjaciela, to także piękne święta ze znakiem serca i miłości na czele. To właśnie na takie okazje została przygotowana specjalna kolekcja naszyjników dla par. Łańcuszek z sercem będzie pięknym i romantycznym podarunkiem dla bliskiej osoby.

Łańcuszek z sercem dla większości z Was kojarzy się z romantycznymi uczuciami. Miłością między bliskimi osobami - zakochani to tylko jedni z nich. Rodzajów miłości mamy wiele. Miłość matczyna, miłość braterska, siostrzana i przyjacielska. Biżuteria dla dwojga to kolekcja stworzona dla każdego kto chce docenić bliską osobę. Podziękować jej, że jest tu i teraz, że zawsze można na nią liczyć, że miło spędza się z nią czas, że zawsze jest kiedy chcemy się wygadać i pożalić. Dzielenie naszych radości z bliskimi to również powód do podarowania biżuterii bliskiej osobie. Właśnie dlatego zostały stworzone naszyjniki dla par marki zubiro.

Naszyjniki z sercem – motyw przewodni

Serce to symbol miłości, przywiązania, wielkiego uczucia jakim darzymy bliską osobę. Naszyjniki dla pary, naszyjniki bff, naszyjniki dla zakochanych – to tylko część określeń jakie możemy tutaj użyć. Dlaczego właśnie naszyjniki bff? Wiesz co to znaczy? BFF to inaczej Best Friends Forever – najlepsi przyjaciele na zawsze. Żona, mąż, kolega, kumpel, siostra, brat, mama lub tata – każdy może być Twoim najlepszym przyjacielem. Wśród oferty naszyjników marki zubiro (https://zubiro.com/naszyjnik-meski) znajdziesz dwie połówki idealne dla każdego z nich. Pamiętaj, że jedną możesz zostawić sobie, a drugą podarować bliskiej osobie. Po ich złączeniu odkryjecie piękny motyw: serce, puzzle, nieśmiertelnik z napisem do odczytania, para podająca sobie ręce, serduszka z krzyżykiem w środku. Tutaj znajdziesz dziesiątki motywów do wyboru.

Łańcuszek z sercem ze stali chirurgicznej

Naszyjniki dla pary to zawieszki wykonane ze stali jubilerskiej. Stal to metal wyjątkowy. Dlaczego? Przede wszystkim ma wiele zalet: jest nierdzewny, nie uczula ze względu na małą zawartość niklu, nie traci swojego blasku podczas użytkowania, jest odporny na promienie słoneczne i można na nim grawerować. Właśnie dlatego łańcuszki z sercem jakie znajdziesz w sklepie zubiro.com wykonane są ze stali jubilerskiej 316L. Zobaczysz będziesz się cieszyć ich blaskiem przez długi czas.

Łańcuszek z sercem pod grawer

Naszyjniki dla par to bez wątpienia biżuteria idealna do personalizowana. Prezent z indywidualnym grawerem będzie wyjątkową pamiątka z konkretnego wydarzenia. Walentynki, Gwiazdka, Dzień Przyjaciela – takie okazje zawsze warto uwiecznić. Jako grawer możesz zamieść datę, podpis, znaczący dla dwojga symbol. Personalizowany prezent wzruszy nawet największego twardziela. Tutaj masz do wyboru dwie połówki serca gładkie lub z naniesionymi już zdobieniami. Każde z nich możesz ozdobić dodatkowo tekstem lub grafiką.

Łańcuszki dla par to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny niezależnie od wieku. Każda okazja będzie odpowiednia do pokazania małym gestem jak ważny jest w naszym życiu mężczyzna. Bez słów można w prosty sposób docenić jego codzienne działania i wsparcie jakim Cię otacza. Już teraz wybierz naszyjnik w kształcie dwóch połówek serca i spraw mu radość z okazji Dnia Mężczyzny, Walentynek lub Dnia Chłopaka. A może tym razem „bez okazji” okaże się strzałem w dziesiątkę?

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.