Wiadomości z Katowic

Laptop gamingowy- dell, hp, lenovo, a może jeszcze inny? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  • Dodano: 2020-06-05 10:30

Lubisz spędzać wolny czas na graniu w gry komputerowe? Z niecierpliwością wyczekujesz kolejnych premier? Jeśli tak, to z całą pewnością będziesz potrzebować odpowiedniego sprzętu. Sprawdzimy więc jaki powinien być niezawodny laptop gamingowy.

 

Laptop gamingowy - czy może być tani i doby?

Dobry na pewno, ale czy tani? Tutaj niestety niższa cena jest wynikiem kompromisów. Wszystko wynika bowiem z tego, że podzespoły laptopa gamingowego muszą być naprawdę dobre. W przeciwnym razie wystarczą na aktualną wersję gry, ale już na jej następcę niekoniecznie. Dlatego też połączenie tych dwóch cech jakimi są tani i dobry nie będzie zbyt proste. Jednak nie można powiedzieć, że niemożliwe. Wszystko zależy od tego na jakie podzespoły chcemy postawić przy zakupie. Warto tu zaznaczyć, że sama nowoczesna karta graficzna jaką jest NVIDIA GeForce GTX 1650 sprawia, że laptop kosztuje nie mniej niż 3500zł.

Laptop gamingowy - na co zwrócić szczególną uwagę?

Stając przed decyzją zakupową trzeba być dobrze przygotowanym. Przede wszystkim należy dokładnie określić swoje potrzeby, a także dopisać do listy to co „miło gdyby laptop posiadał”. Dzięki temu zyska się jasny pogląd na to jaki laptop być musi, a jaki może jeśli wystarczy budżetu. Z całą pewnością należy szczególną uwagę poświecić na dobór: procesora, karty graficznej, dysku, systemu chłodzenia. Następnie należy przejść do klawiatury czy wyświetlacza.

Laptop gamingowy - gdzie kupić?

Z całą pewnością wszyscy znamy laptopy gamingowe takie jak dell, hp, lenovo. Gdzie powinniśmy szukać ich w atrakcyjnych cenach? Sklepy stacjonarne bardzo często oferują ciekawe promocje. Niestety często próbują sobie to odbić i zamieniają jakiś podzespół na tańszy. Dlatego też przeglądając ich ofertę należy dokładnie przyjrzeć się wszystkim elementom. Z kolei w sklepach internetowych takich jak https://tani-laptop.com/ można liczyć na interesujące promocje, dobre doradztwo, a także dokładny opis oglądanego laptopa gamingowego. Szybka wysyłka, gwarancja na dwa lata, a także usługi serwisowe. Na te aspekty, również należy zwracać uwagę przy wyborze laptopa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.