Wiadomości z Katowic

Podesty nożycowe Katowice - gdzie znaleźć sprzęt na wynajem?

 • Dodano: 2023-03-15 08:00, aktualizacja: 2023-03-15 08:11

Jesteś przedsiębiorcą z Katowic? Twoja firma zajmuje się w dużej mierze pracą na dużych wysokościach, a może po prostu masz dodatkowe zlecenie, do którego wykonania konieczne będzie wykorzystanie zwyżki? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie - podpowiemy Ci, gdzie wynająć wydajne podesty ruchome w Katowicach! Zapraszamy!

W jakich warunkach sprawdzi się podest nożycowy?

Zacznijmy jednak od tego - co w ogóle mogą zapewnić Ci zwyżki nożycowe. Ponieważ sprawdzają się one raczej w ściśle określonych warunkach. O czym mowa?

 • przede wszystkim podesty nożycowe muszą poruszać się po równej i płaskiej nawierzchni; wyboje, czy nierówne, kamieniste podłoże całkowicie wyklucza możliwość przejazdu maszyny;

 • co również istotne w kwestii jazdy - konstrukcja pojazdów sprawia, że podesty ruchome nie są w stanie dotrzeć bezpośrednio w miejsce docelowe, jeśli pod nim znajduje się jakaś przeszkoda. Platforma unoszona jest jedynie pionowo i nie ma możliwości ominięcia czy to elementów budowlanych czy innych znajdujących się bezpośrednio na "trasie" jej unoszenia (potrafią to podnośniki koszowe z łamanym teleskopowym wysięgnikiem);

 • w zależności od rodzaju zwyżki nożycowe mogą posiadać napęd elektryczny lub spalinowy. O ile urządzenia elektryczne mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, o tyle zwyżki z napędem spalinowym można używać jedynie poza budynkami, na otwartej przestrzeni;

 • warto jednak pamiętać o tym, że zwyżki nożycowe nie posiadają zabudowy dachu. O ile bariera zabezpiecza przed upadkiem czy ześlizgnięciem się, o tyle podnośnik nie osłania w żaden sposób przed wiatrem czy opadami atmosferycznymi.

Podesty nożycowe najlepiej sprawdzają się w sytuacjach, gdy potrzebne są urządzenia, które w szybki sposób poradzą sobie z unoszeniem pracowników na duże wysokości, a jednocześnie będą bardziej mobilne niż rozkładane rusztowania. Szybko i łatwo można zmienić położenie zwyżki a także ustawić odpowiedni poziom wysokości.

Podnośniki nożycowe – możliwości i zastosowanie

Katowice to jedno z większych polskich miast. Dynamiczny rozwój rynku biurowego oraz konieczność restrukturyzacji przemysłu ciężkiego sprawiły, że obecnie miasto coraz bardziej stawia na rozwinięcie się branż takich jak: usługi, turystyka czy handel, a nieco mniej - produkcja.

Gdzie w tym wszystkim miejsce na wynajem podestów ruchomych? Otóż to proste. Znajdują one zastosowanie praktycznie w każdej z wymienionych powyżej branż. Podnośniki nożycowe wykorzystuje się np.:

 • w profesjonalnych firmach sprzątających, do zadań takich jak: mycie okien, czyszczenie elewacji,

 • podczas remontów czy montażu rynien, okien itd.,

 • podczas renowacji zabytków - zarówno wnętrz budowli, witraży jak i pomników,

 • w zadaniach z zakresu prac miejskich - rozwieszaniu bilbordów, montowaniu oświetlenia miejskiego a także podczas montażu neonów czy szyldów.

To oczywiście jedynie przykłady sytuacji, w których warto wykorzystać podest ruchomy. W końcu zwyżek koszowych oraz nożycowych używa się często podczas różnego typu prac montażowych, w pracach budowlanych czy nawet podczas konserwacji dużych urządzeń i maszyn na halach produkcyjnych.

Wynajem Podnośników Nożycowych Katowice

W województwie śląskim funkcjonuje niejedna wypożyczalnia podnośników. Ale dużą różnorodność i atrakcyjne ceny wynajmu znaleźć możesz na Podnosimy.to. Firma ta, należąca do znanej na rynku Grupy Lemarpol oferuje pełną gamę różnego typu sprzętów na wynajem:

 • wózki widłowe

 • wózki terenowe

 • ładowarki teleskopowe

 • zwyżki nożycowe i podnośniki koszowe.

A w każdej kategorii można także wybrać spośród co najmniej kilku maszyn o różnych parametrach. Wypożyczalnia dysponuje sprzętem nearly-new, co oznacza, że wynajem zwyżek obejmuje tylko i wyłącznie sprzęty, które są stosunkowo dość nowe - mają maksymalnie kilka lat. Pozwala to wynajmującym korzystać z wysokiej jakości zaawansowanych urządzeń, wyposażonych w najnowsze technologie.

Zapytaj o wynajem podnośnika Katowice

Przechodząc na stronę www.podnosimy.to/wynajem-podnosnikow-nozycowych-katowice znajdziesz atrakcyjną ofertę podnośników nożycowych elektrycznych i spalinowych na wynajem w Katowicach. Ale to nie wszystko! Podnosimy.to działa terenie całego Śląska i... całej Polski. Jeśli szukasz podnośników na wynajem w atrakcyjnych cenach - świetnie trafiłeś! Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z przedstawicielem wypożyczalni, powiedz, jakich podnośników potrzebujesz i jaki jest przewidywany okres najmu, a poznasz najlepsze, dopasowane do Twoich potrzeb oferty.

Zalety wynajmu sprzętu na podnosimy.to

Co zyskasz korzystając z oferty na wynajem podnośników tej marki na terenie Katowic? Zalet jest co najmniej kilka:

 • wynajęty sprzęt może zostać dostarczony bezpośrednio do siedziby Twojej firmy,

 • koszty najmu wózków i podestów ruchomych można wliczyć w koszty uzyskania przychodu,

 • za serwisowanie oraz wszelkie formalności związane z przeglądami i formalnościami odpowiada wypożyczalnia,

 • możesz wynająć podnośnik już na 1 dzień roboczy, a jeśli potrzebujesz - nawet na kilkanaście miesięcy.

Ponadto - masz spory wybór urządzeń, zarówno w wersji spalinowej, jak i elektrycznej. Dzięki bogatej ofercie z łatwością znajdziesz urządzenie o wysokości roboczej i udźwigu, jakiego potrzebujesz.

Wynajem podnośników koszowych i nożycowych - łatwiejsza niż myślisz!

Nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź oferty na podnośniki koszowe oraz nożycowe na wynajem. Wypożyczalnia podestów ruchomych Podnosimy.To zapewnia najwyższej jakości podesty na wynajem, z możliwością dowozu w całej Polsce, w tym oczywiście na terenie Katowic i województwa śląskiego.

Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, gwarantujących doskonały sprzęt, minimum formalności i świetne ceny.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.