Wiadomości z Katowic

Porównanie odżywki do rzęs Long 4 Lashes i EleverLash

  • Dodano: 2022-04-20 14:45

Na próżno byłoby szukać kobiety, która nie chciałaby mieć gęstych, długich i zarazem szalenie grubych rzęs. Wbrew temu, co się wydaje, taki efekt można uzyskać. Wystarczy tylko stosować odpowiednie kosmetyki, a konkretnie odżywkę. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się dwa produkty – Long 4 Lashes i EleverLash. Czym się od siebie różnią?

Long 4 Lashes i EleverLash – skład, działanie i pojemność

Long 4 Lashes zawiera starannie skomponowany skład, który wpływa na skuteczne działanie produktu. To dzięki właściwym proporcjom i dobrze dobranym składnikom, kosmetyk poprawia kondycję rzęs oraz skutecznie stymuluje ich wzrost. Odżywka Long 4 Lashes nawilża i wygładza rzęsy na powierzchni, a także powoduje, że rzęsy stają się mocniejsze, elastyczne i lśniące. Opakowanie zawiera 3 ml produktu.

EleverLash dzięki substancjom aktywnym jak na przykład peptydy, faza wzrostu rzęs znacznie się wydłuża. Tym sposobem rzęsy stają się długie i gęste. Odżywka sprawia, że są jednocześnie mocniejsze i nie łamią się. Dzięki temu kobieta może każdego dnia cieszyć się olśniewająco wyglądającymi rzęsami. Co najważniejsze, odżywka jest bezpieczna i łatwa w aplikacji. Pojemność opakowania wynosi 3 ml. Jedno opakowanie wystarcza na 3 miesiące regularnego stosowania. 

Long 4 Lashes oraz EleverLash – opinie 

Zarówno odżywka Long 4 Lashes, jak i EleverLash to odżywki, które cieszą się pozytywnymi opiniami kobiet na całym świecie, w tym również w Polsce. Polecają je ze względu na łatwą aplikację i skuteczne działanie. Odżywki te są bezpieczne, co też wpływa na decyzję o wyborze tych produktów. Nierzadko jednak w sieci pojawiają się informacje, które wskazują na to, że EleverLash jest produktem, który działa nieco szybciej. Stąd to właśnie ten produkt polecany jest najczęściej. 

Long 4 Lashes oraz EleverLash – gdzie kupić? 

Produkty Long 4 Lashes i EleverLash najlepiej kupić bezpośrednio od producenta. To nie tylko sposób na uniknięcie podróbki, ale też szansa na zakup odżywki w przystępnej cenie. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem internetu.  

O rzęsy dbać można na różne sposoby, także stosując różne kosmetyki. Okazuje się jednak, że efekt jest zależny od produktu. I dwa, jak w tym przypadku, kosmetyki, przeznaczone do tego samego stosowania, nieco się od siebie różnią. Należy pamiętać, że duży wpływ na skuteczność produktu ma przede wszystkim skład. EleverLash zawiera bimatoprost oraz biotinoyl tripeptide-1. Czyli wszystko, co najskuteczniej wpływa na działanie tego produktu i na szybkość efektów zauważalnych gołym okiem. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.