Wiadomości z Katowic

Prowadzisz biznes w Katowicach? Zapytaj o pozycjonowanie stron!

  • Dodano: 2020-09-10 06:45, aktualizacja: 2020-09-10 06:56

Dziś każdy biznes wymaga strony internetowej w sieci. To za pomocą internetu większość osób wyszukuje niezbędne informacje, porównuje produkty i szuka rozwiązań swoich problemów. Jeśli Twoja firma nie ma własnej strony internetowej, wiele tracisz.

Dobra strona buduje autorytet

Dziś strona internetowa firmy to nie tylko niewielka wizytówka z ofertą. Przedsiębiorstwo zakładają duże portale, dzielą się wiedzą, wypuszczają poradniki, a przede wszystkim drobiazgowo opisują swoje produkty i na jakie sposoby mogą pomóc swoim klientom. Jeśli Twoja firma nie ma strony w sieci jest duża szansa, że Twoi potencjalni klienci wybiorą konkurencję, z której ofertą dokładnie się zapoznali. Jednak nie wystarczy jest zrobić prostą stronę internetową. Twoja strona musi pojawiać się wysoko w wyszukiwarce Google - co tutaj użytkownicy szukają rozwiązań i Twoich produktów.

Pozycjonowanie stron Katowice, czy jak zdobyć ruch na stronę?

Wyszukiwarka Google wzbudza wielkie zaufanie wśród użytkowników. To tutaj znajdują odpowiedzi na najbardziej naglące problemy i szukają rozwiązań. Dlatego czym wyżej w wynikach wyszukiwania pojawia się Twoja strona, tym większa szansa, każdy internauta wejdzie na Twoją stronę, zapoznać się z jej treścią i dokona zakupu lub skontaktuje się z Tobą.

W jaki sposób pojawić się w Google? Tutaj przyda się usługa pozycjonowania stron. Dzięki pozycjonowaniu, Twoja strona będzie widoczna na więcej fraz wpisywanych przez użytkowników - Twoich potencjalnych klientów. Będzie też wyżej w wynikach wyszukiwania, co sprowadzi większy ruch na stronę.

Jesteś widoczny w internecie i co dalej?

Jeśli prowadzisz biznes w Katowicach przyda ci się pozycjonowanie lokalne.  Agencja SEO sprawdza czy na stronie odpowiednio jest zaimplementowana mapa Google, dane strukturalne czy NAP (nazwa, adres, telefon). Niezbędne jest też przygotowanie odpowiednich treści na stronie, nasyconych słowami kluczowymi związanymi zarówno z Twoją branżą i produktami, jak i lokalizacją - Katowicami. Dzięki temu wyszukiwarka Google może powiązać Twoją stronę z daną lokalizacją geograficzną.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu dotrzesz zarówno do osób, które przebywają w twojej okolicy i poszukują Twoich usług, jak i do osób, które w danej chwili przebywają w innym miejscu, ale poszukują usług w twojej lokalizacji. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.