Wiadomości z Katowic

Salon KIA Etrans blisko Katowic

  • Dodano: 2021-09-22 09:30

Koreańskie samochody marki KIA z każdym rokiem zyskują coraz większą popularność co pokazują również raporty sprzedaży. Nic nie dzieje się bez przyczyny, za sukcesem tej marki stoi wiele rzeczy. KIA postawiła na technologię i unikatowy design swoich aut. Już na pierwszy rzut oka pojazdy tej marki wyróżniają się na tle swoich konkurentów. Może jesteś osobą, która rozważa zakup auta tej firmy albo po prostu jesteś osobą ciekawą motoryzacji. Jeżeli tak to zachęcamy do zapoznania się z krótkim artkułem, w którym postaramy się odpowiedzieć na pytanie co takiego ma w sobie KIA, że rezygnujemy z bardziej popularnych marek na rzecz tych aut.

Wybieramy samochody KIA

Już na wstępie wspomnieliśmy o unikatowej stylistyce samochodów koreańskiego giganta motoryzacyjnego. Jest to obiektywną prawdą, ciężko pomylić auta KIA z innymi modelami w danym segmencie. Ewidentnie widać tutaj azjatyckie podejście do projektowania i wiele osób, które lubią wyróżniające się auta zapewne z większą chęcią zainteresują się KIA zamiast odtwórczymi samochodami wielu innych producentów. Samochody KIA powstają na deskach kreślarskich i komputerach inżynierów w specjalnie zaprojektowanym centrum w Namyang. Pomimo tej próby łączenia tradycji z nowoczesnością, należy pamiętać, że wygląd to kwestia mocno subiektywna i nie można przypisać temu czynnikowi wszystkich zasług. Również jedne modele aut prezentują się pod tym kątem lepiej od innych, dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty KIA we własnym zakresie i wyrobienia własnej opinii na temat projektów koreańskiego studia projektowego.

Choć często kupujemy oczyma to w przypadku drogich sprzętów a za takie należy bez dwóch zdań uznać auta, zwracamy uwagę na zdecydowanie więcej czynników. Korea Południowa jest krajem, w którym swoje siedziby ma wielu gigantów związanych z elektroniką. Nie dziwią więc skojarzenia tego państwa z wysokim rozwojem i nowoczesnymi technologiami. KIA również nie odstaje na tym polu od swojej konkurencji a wręcz oferuje często więcej niż inni. Samochodu KIA nawet w podstawowej wersji przesiąknięte są elektroniką wysokiej jakości. Zadaniem nowoczesnych systemów jest dbanie o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Bezpieczeństwo aut KIA wynika również z zastosowania wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji czy licznych poduszek powietrznych. Jednak w 21 wieku to technologia bierze na swoje barki poprawę bezpieczeństwa. Jak pokazuje dotychczasowy rozwój bardzo szybko zmierzamy w kierunku aut autonomicznych, dość powiedzieć, że auta KIA spełniają drugi stopień autonomii i mają pewne systemy, które wyczerpują znamiona trzeciego stopnia. Samochody zostały wyposażone w wiele czujników i kamery, które współpracując ze sobą oceniają potencjalne zagrożenia wokół auta i informują o nich kierowcę. Wspomnijmy tylko o asystencje awaryjnego hamowania, systemie kontrolującym pas ruchu, układzie stabilizacji pojazdu czy układzie monitorowania ciśnienia w oponach.

Wyżej opisane systemy przydają się niezależnie od godziny, w której podróżujemy. Są również takie technologie, które lepiej sprawdzają się w miastach. Mówimy to w szczególności o asystencje parkowania. Taki sposób w sposób wymierny pomaga parkować i wyjeżdżać z zatłoczonych miejsc parkowania. To wciąż tylko niewielka część z systemów stosowanych w samochodach KIA.

Gdzie kupić auta KIA?

Dobrym miejscem na zakup samochodów KIA jest Salon Etrans. Ten Autoryzowany Salon i Serwis KIA blisko Katowic a konkretnie w Łaziskach Górnych cieszy się dobrymi opiniami i zaufaniem klientów. Etrans działa na śląskim rynku od wielu lat i kojarzy się z profesjonalną obsługą oraz szeroką ofertą auta. Znajdziesz tam zarówno nowe samochody jak i używane w świetnych cenach. Warto również zapoznać się z ofertami finansowania i umówić się na jazdę próbną wybranym modelem KIA. W tym artykule to by było na tyle, raz jeszcze zapraszamy do KIA Etrans a my widzimy się w kolejnych artykułach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.