Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Samochody do zadań specjalnych - Co potrafi Opel?

  • Dodano: 2019-10-24 10:30

Stres i presja czasu. Nieprzewidziane sytuacje i kryzysy. Ciągłe problemy i wyzwania. Z tym wszystkim musi liczyć się wielu przedsiębiorców. Rynek wymaga od nas elastyczności i umiejętności dostosowywania się do zmieniających się warunków. Wymaga tego również od naszych samochodów. Od ich niezawodności i funkcjonalności zależy często realizacja zleceń. Dlatego wybierając samochód dostawczy do firmy, najlepiej wybierać modele dalekie od przeciętności. Modele stworzone do zadań specjalnych.

Czego poszukujemy w samochodach dostawczych?

Prowadzenie działalności gospodarczej to bycie w ciągłej gotowości na wszelkie zmiany i niespodzianki. Niezależnie, czy chodzi o branżę budowlaną, handlową czy transportową — awaria samochodu to ostatnia rzecz, której potrzebujemy w codziennym biegu. Szukamy samochodów, na których my i nasi pracownicy mogą polegać w 100%. Olbrzymi wpływ na to ma jakość i konstrukcja auta, ale także przystosowanie do intensywnego użytkowania. Nie mamy czasu oglądać się na każde trzaśnięcie drzwiami czy uskok na drodze. Liczymy na to, że auto, niczym nasz zaufany partner w biznesie, sprawdzi się w każdej sytuacji. Ekspresowy przewóz towaru? Nagła zmiana trasy? Ważny telefon i sprawy papierkowe? Samochód dostawczy musi spełnić wiele kryteriów, żeby sprostać w każdym takim wypadku — i to niejeden raz. Co więcej, liczymy na to, że taka eksploatacja pojazdu, upływ czasu i wzrost kilometrów na liczniku nie pozbawią naszego auta wartości przy ewentualnej odsprzedaży.

Specjaliści od zadań specjalnych

Na rynku dostępnych jest wiele modeli samochodów dostawczych dedykowanych firmom, spośród których od kilku lat na pierwszy plan wysuwa się Opel. Samochody dostawcze Opel są tworzone przede wszystkim z myślą o niestandardowych sytuacjach i problemach, które przedsiębiorcy napotykają w swojej codziennej pracy. Szeroka oferta obejmuje propozycje dla małych i dużych firm w różnych branżach — bez względu na rozmiar, Opel zawsze stawia na bezpieczeństwo, dużą ładowność i solidne wykonanie. Szeroka gama modeli obejmuje nagradzanego Combo Cargo (International Van of The Year 2019), który świetnie sprawdzi się w każdej małej działalności. To połączenie uniwersalności, dynamiki, eleganckiego designu i technologii, takiej jak układ automatycznego hamowania awaryjnego (AEB) czy system multimedialny Multimedia Navi Pro. Dla tych, którzy potrzebują samochodu większego kalibru, Opel przygotował Vivaro — w nowej odsłonie wyposażonego w elektrycznie sterowane drzwi, kamerę cofania 180 stopni i system Opel Connect (wszystko to dostępne w trzech wersjach). Do największych ładunków i najcięższych zadań, Opel proponuje potężnego Movano, z imponującą ładownością, zabezpieczeniem wnętrza i towaru, a także ochroną antywłamaniową i niską emisją spalin.

Zadania specjalne są specjalnością Opla. Dostępne modele tego producenta prezentują topową jakość w świetnej cenie, w tym w wielu atrakcyjnych formach finansowania (leasing operacyjny lub finansowy, kredyt, wynajem) i ofertach (Opel FlexCare). Jeśli poszukujesz partnera w biznesie, na którym możesz polegać niezależnie od warunków, presji i zaskakujących sytuacji, modele tego producenta będą dla Ciebie sprawdzonym rozwiązaniem — Opel potrafi wszystko!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.