Wiadomości z Katowic

Śląskie Targi "Dom i otoczenie"

 • Dodano: 2009-09-02 14:51

Zapraszamy na Śląskie Targi "Dom i Otoczenie", które odbędą się 18-20 września w Katowicach. Podczas targów będzie można zapoznać się wieloma nowościami rynkowymi, które aktualnie oferują producenci.


ŚLĄSKIE TARGI "DOM I OTOCZENIE"
(budownictwo, instalacje i wyposażenie wnętrz)
18-20.09.2009r.
NOWA HALA AWF, ul. Mikołowska 72,
KATOWICE

 

Prawie każdy sezon targowy, przynosi nowe produkty, które dzięki swojej jakości, nowoczesności i funkcjonalności zdobywają uznanie klientów.
Podczas Śląskich Targów "DOM I OTOCZENIE" w Katowicach będzie można zapoznać się wieloma nowościami rynkowymi, które aktualnie oferują producenci, hurtownicy i Kliknij aby powiększyć !dystrybutorzy. Na blisko 70 stoiskach w hali i na terenie zewnętrznym zwiedzający będą mogli obejrzeć: meble dla domu  i ogrodu, domy drewniane, wyposażenie łazienek, schody i parkiety a także farby, tynki, dekoracje, okna i drzwi. Tematem towarzyszącym tegorocznej imprezie będą Targi Instal-Eco, które zgromadziły producentów i dystrybutorów kotłów c.o., kolektorów oraz niezbędnych materiałów potrzebnych do wykonania instalacji.

Honorowy patronat na imprezą objął: Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta Katowice, medialny natomiast: TVP 3 Katowice, Radio Katowice,  MojeKatowice.pl, MójChorzów.pl oraz Tygodnik Chorzowianin.

Podczas trzech dni wystawowych firmy z Katowic, Śląska i innych części Polski zaprezentują swoją ofertę, udzielą fachowych porad i wskazówek zainteresowanym. Targi to doskonałe miejsce zarówno dla wystawców jak i zwiedzających, ponieważ dzięki kontaktowi bezpośredniemu można wiele się dowiedzieć a nawet podpisać umowę handlową na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Organizator Agencja "PROMOCJA" z Wadowic przygotowała zarówno dla wystawców jak i zwiedzających konkursy:

Wystawcy będą mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach:

 • Najlepszy produkt prezentowany na targach – nagrodę otrzyma firma, której produkt okaże się najlepszy pod względem:
  - funkcjonalności i użyteczności
  - jakości i bezpieczeństwa
  - nowoczesności i oryginalności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych
 •  Najciekawsza aranżacja stoiska – w tej kategorii nagroda przypadnie firmie, która
  w sposób ciekawy i niebanalny zaaranżuje stoisko.

Kliknij aby powiększyć !Zwycięzców konkursów wyłoni powołana specjalnie do tego celu komisja, która odwiedzi każde ze stoisk.

Zwiedzający natomiast otrzymają przy wejściu kupony konkursowe.
W niedziele 20 września o godz. 16:30 odbędzie się losowanie wypełnionych prawidłowo kuponów. Wśród nagród markowe kosmetyki i nagrody niespodzianki.

Mamy nadzieję, iż oferta, którą w tym roku zaprezentują firmy zyska uznanie zwiedzających.

Zapraszamy już 18 września, od godz. 10:00 do NOWEJ HALI AWF w Katowicach, ul. Mikołowska 72 a także w sobotę i niedziele.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.