Wiadomości z Katowic

Stwórz swoją Flex Rodzinę i dodaj aż 5 kolejnych numerów w aplikacji!

  • Dodano: 2020-05-13 15:00

Orange Flex, oferta, która swoją premierę miała w maju ubiegłego roku, to bez wątpienia powiew świeżości i nowej jakości na rodzimym rynku telefonii komórkowej. Mimo, że jest dostępna już od jakiegoś czasu, wciąż nie przestaje zaskakiwać. Kolejną nowością jest możliwość szybkiego dodania kilku numerów do swojego konta.


 

Czym jest Flex Rodzina?

Tworzenie grup rodzinnych to popularne i lubiane rozwiązanie stosowane w wielu dużych serwisach, takich jak chociażby Netflix czy Spotify. Umożliwiają one korzystanie z jednego konta kilku osobom. Dzięki temu płacimy mniej niż w przypadku tworzenia wielu osobnych kont, a dodatkowo łatwiej nam kontrolować wydatki czy poszczególne ustawienia usługi. Z podobnego rozwiązania już teraz możemy skorzystać w ofercie Orange Flex. Jak ono funkcjonuje? Tak, jak wszystko z Orange Flex – prosto, szybko i wygodnie.


 

Jak to działa?

Do każdego konta w ramach oferty Flex możemy teraz dodać aż 5 kolejnych numerów. Należący do tak stworzonej grupy użytkownicy posiadają 2 rodzaje uprawnień — członka rodziny lub administratora. Administratorem jest użytkownik głównego numeru. Posiada on więcej możliwości, ponieważ decyduje o dodawanych lub usuwanych z rodziny numerach, zarządza przypisanymi do nich ofertami oraz – formalnie – jest odpowiedzialny za opłacanie rachunków.

W ramach Flex Rodziny powstała opcja „zapytaj o zakup”. Administrator może ją dowolnie włączać i wyłączać dla wybranych członków. Funkcja ta pozwala na kontrolowanie zakupów z numerów podłączonych do konta. Kiedy jest włączona, Administrator otrzymuje prośbę o wyrażenie zgody na zakup pakietu, czy usługi i może go zaakceptować jednym kliknięciem w aplikacji.

Ile to kosztuje?

Klienci aktywujący dodatkowe numery w ramach Flex Rodziny, mogą skorzystać z nowego Planu komórkowego, stworzonego na potrzeby użytkowników tej oferty. Kosztuje on zaledwie 15 zł miesięcznie. W jego cenie członkowie Flex Rodziny otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w roamingu na terenie UE. W przeciwieństwie do innych Planów nie zawiera on jednak żadnego pakietu GB. Nie stanowi to problemu, ponieważ GB można przesyłać bezpłatnie pomiędzy członkami lub szybko dokupić pakiet w aplikacji.

Brak GB nie jest jego wadą, wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach może być zaletą, bo przecież nie każdy z członków grupy potrzebuje dostępu do internetu. Orange tłumaczy, że oferta ta jest skierowana przede wszystkim do rodzin. Dzięki temu rodzice mogą mieć stały kontakt ze swoimi dziećmi, jednoczenie dozując i kontrolując ich dostęp do sieci.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kacper

    Zapraszam Cię do Orange Flex

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.