Katalog firm dodaj firmę

Variete Restaurant i V-Club

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Variete Restaurant i V-Club

Adres i telefon

ul. Mickiewicza 4
40-092 Katowice
Godziny otwarcia: 14:00 - 20:00
  • Poniedziałek: zamknięte
  • Wtorek: 14:00 - 20:00
  • Środa: 14:00 - 20:00
  • Czwartek: 14:00 - 20:00
  • Piątek: 14:00 - 05:00
  • Sobota: 14:00 - 05:00
  • Niedziela: zamknięte

Oferta

Variete Restaurant i V-Club
Variete to teatr
….wielu sztuk,
….różnych ról,
.....odmiennych wrażeń,
…..osobistych wspomnień.
 
 
 
 
To miejsce o wielu obliczach prezentowanych pod dwoma postaciami. Pragniemy Państwa zaprosić do: Variete Restaurant i V-Club.
 
 
 
Niecodziennie usytuowany lokal na ostatnim IV piętrze jednej z najstarszych i najbardziej znanych Galerii Handlowych w Centrum Katowic, do którego prowadzi nas przeszklona winda po to, by móc Państwa ugościć w miejscu innym niż wszystkie. Prawie pod niebem śląskiej stolicy kusi Klienta pełne uroku, ekskluzywne wnętrze z najwyższej klasy obsługą i nietuzinkowym smakiem potraw. Tutaj kulinarne pragnienia Gości restauracji stają się rzeczywistością, zorganizowane przyjęcia okolicznościowe dostarczają pięknych wspomnień a spotkania biznesowe w tym miejscu podnoszą standard prowadzonych negocjacji i dopełniają osiągnięcie sukcesu.
 
 
Wieczorową porą, gdy Katowice mienią się neonowymi reklamami, nasza restauracja zamienia się w V-club. Końcem tygodnia zapraszamy na spotkania z różnymi muzycznymi nurtami od ulicznego Hip Hopu przez Techno i Elektro aż po nieprzemijający Jazz, gwarantując dobrą zabawę najlepszych artystów i niezliczone atrakcje klubowe.

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Variete Restaurant i V-Club posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2015 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.