Targowe plany Województwa Śląskiego

Czas czytania: 2 min.

W 2008 roku Województwo Śląskie planuje udział w 19 krajowych i zagranicznych imprezach promocyjnych.


W dniach 14 – 15 maja br. nasz region przedstawi swoją ofertę na największych w Europie Środkowo – Wschodniej targach nieruchomości i inwestycji CEPIF 2008.


W ciągu minionych czterech lat CEPIF zmienił się z regionalnych targów w międzynarodowy cykl imprez poświęconych szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Skierowane są one do inwestorów i deweloperów, właścicieli nieruchomości, miast, gmin i regionów.


Podobny charakter mają odbywające się w Monachium Międzynarodowe Targi Nieruchomości Inwestycyjnych EXPO REAL, w których Województwo Śląskie przedstawi m.in. swoją ofertę inwestycyjną. Do stolicy Bawarii przyjadą w pierwszych dniach października br. wystawcy i odwiedzający niemal z całego świata. Bogaty program towarzyszący oferuje liczne konferencje oraz  przegląd aktualnych trendów i innowacji na rynku nieruchomości.


Jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez promocyjnych świata jest EXPO, którego organizatorem w tym roku jest Saragossa. Impreza będzie trwała od 14 czerwca do 14 września 2008 roku. Udział Województwa Śląskiego zaplanowano w dniach od 9 do 12 września . Ideą przewodnią EXPO 2008 jest „Woda – a zrównoważony rozwój”.


Tradycyjnie nasz region uczestniczył będzie także poznańskiej POLAGRZE. W pawilonie zorganizowanym przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego zaprezentujemy nasze produkty regionalne.


Województwo Śląskie weźmie także udział w licznych targach turystycznych m.in. w Bratysławie, Strasburgu, Brukseli, Pradze, Brnie, Berlinie i Moskwie. Przy wyborze miejsc imprez brano pod uwagę umowy o współpracy z regionami partnerskimi, które pozwalają na bezpłatne uzyskanie powierzchni wystawienniczych i pomoc w organizacji wystawy.


W pozostałych przypadkach koszty, związane z prezentacją naszego województwa na targach, będzie ponosić Śląska Organizacja Turystyczna.


Źródło i foto: www.silesia-region.pl

Tagi:

targi
E. Josinska
Źródło: www.silesia-region.pl

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe