Zakupił leki opioidowe na podrobioną receptę – czy rozpoznajesz mężczyznę?
Policja publikuje wizerunek mężczyzny podejrzewanego o posłużenie się w co najmniej dwóch aptekach podrobionymi receptami w celu zakupienia leków opioidowych.
Do zdarzenia doszło 17 i 27 września 2020 roku w Katowicach
Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z IV komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]
Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach poszukują sprawcy przestępstwa, który posługując się w co najmniej dwóch aptekach zlokalizowanych na terenie Katowic podrobionymi receptami lekarskimi zakupił oraz usiłował zakupić leki opioidowe. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż ten sam mężczyzna dopuścił się podobnych przestępstw również w innych miastach województwa śląskiego.
Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu wizyjnego
Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 37 50, 47 851 37 51 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]
Wszystkim informującym Policja gwarantuje anonimowość!
Tagi:
Policja





![Poczuj klimat świąt! Imprezy i wydarzenia w regionie [12–18 grudnia]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/2147595751.jpg)













Dodaj komentarz