Katowice Miasto Ogrodów zaprasza na 177. “śląsko-zagłębiowskie szwendania okoliczne”

Czas czytania: 2 min.

Katowice Miasto Ogrodów zaprasza na 177. spacer z cyklu “śląsko-zagłębiowskie szwendania okoliczne” pt. “PODGRZYBNA WĘDRÓWKA z Kobióra do Kobióra przez Piasek z kamieniami i rakietami w tle”.

Opis wydarzenia

Tym razem czekają nas generalnie Lasy. Miłośnicy szczegółu odnajdą, jeśli będą mieli wolę i ochotę, albo co najmniej szczęście grzyby, paprocie, pamiątkowe kamienie z czasów książąt pszczyńskich, a może nawet ruiny bazy wojsk rakietowych! 

Wydarzenie odbywa się 10 października 2020. Udział jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów przejazdu i aprowizacji. Uczestnicy biorą w wycieczkach udział z własnej, nieprzymuszonej woli, w związku z czym bez szemrania gotowi są przyznać, iż biorą odpowiedzialność za swe zachowanie i różnorakiego rodzaju skutki mogące zeń wyniknąć.

Zbiórka:

10.10 | stacja dworca kolejowego w Kobiórze

Dojazd z Katowic:
9.40 | dworzec kolejowy w Katowicach (I/9): KS 94717 (rel. K-ce – Zwardoń)

Uwaga! Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu między uczestnikami wycieczki oraz zabrania ze sobą środków do dezynfekcji. 

Informacje, zapisy, prowadzenie:
Paweł Graja
[email protected]

Magdalena Świerczek
Źródło: Katowice Miasto Ogrodów

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe