Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

032 wraca po kilku latach przerwy. Zapraszamy na koncert w klubie Panorama

  • Dodano: 2019-05-15 09:00

032 wraca po kilku latach przerwy. Obecnie chłopcy pracują nad nowym concept albumem pt. „Cztery Pory Roku”. W tej chwili nagrane zostały dwa nowe single do tego projektu, które zostaną zaprezentowane na koncercie w Panoramie. Mamy również nadzieję, że zdołamy je wypuścić do mediów do końca czerwca.

Biały wilk/Bioły Wilk- niezwykła neo-folkowa opowieść. Muzyka, która przenosi nas w bezkresne chłodne przestrzenie, a do tego poetycki tekst z odniesieniami biblijnymi, prehistorycznymi i metafizycznymi

Gynau - neo-folk-rock w wydaniu letnim, baśniowym i pełnym mocy. Młodość, elfy, "Sen nocy letniej" oraz tajemnicze śląskie słowo klucz.

Dla przypomnienia kapela 032 to folk-rockowe zjawisko muzyczne na naszym rynku, które łączy w sobie świat poezji, rocka i folku. Chłopcy są mocno wrośnięci w region Górnego Śląska. W ich muzyce znajdziesz zarówno folkowe brzmienia, dużo dobrego tradycyjnego rocka, elementy jazzu, poezji a nawet metalu aż po muzykę ludową. W stylu grania przemycają tradycje grania takich wielkich artystów jak Pink Floyd, Sting, U2 czy Bruce Springsteen.

Bartosz Bialik frontman i współzałożyciel zespołu wraz z całą ferajną 7 muzyków pochodzi z Katowic i okolic. W swej twórczości stawiają na melodię, tekst, opowieść i brzmienia naturalnych instrumentów.

...Tworzymy muzykę niebanalną, ze świetnymi tekstami, które w pełni pokazują naszą miłość do Śląska, a także radość i dumę z faktu, że mieszkamy właśnie tutaj. Mówią o nas, że „doskonale brzmimy na scenie a jakość wykonań koncertowych, nierzadko przewyższa studyjną”. Zapraszam Ciebie abyś mógł/mogła to zobaczyć, poczuć - potwierdzić lub zaprzeczyć. Według mnie nasza muzyka jest jednocześnie ambitna i potrafiąca przypaść do ucha każdemu odbiorcy. ...


W najbliższy piątek w Klubie PANORAMA w Ligocie przygotowaliśmy dla Was kilka starszych opowieści jak „Bez Haje”, „W samo połednie”, „Chopcy” i kilka jeszcze innych. Mamy też zapowiedź czegoś zupełnie nowego, świeżego i otwierającego kolejny rozdział w naszej historii.

Do zobaczenia w PANORAMIE

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/391041958114462/

Kanał na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCdRArtvt_QSOpaa6NBBxKRw?view_as=subscriber


Dla 3 osób, które przyprowadzą ze sobą największą liczbę przyjaciół organizatorzy przygotowali  niespodziankę - MUZYCZNA POCZTÓWKA zespołu 032


                         

Nazywom się Bartosz Bialik, jeżech (jak to godajom) frontmenym łod górnoślonski kapele 032. W 032 chcielimy łod poczontku tworzić muzyka melodyjno i naturalno, a ku tymu jeszcze śpiywać mondre teksty. Wyrażynie „mondre teksty” je trocha gupie, bo tak naprowdy tochcielimy w naszych śpiywkach łosprawiać, łosprawiać o ciekawych rzeczach, kere wtoś może uzno za richtich mondre.

Padajom, że naszo muzyka lepiyj brzmi na żywo niż na nagraniach, beztóż chcymy Wos zaprosić na koncert do Panoramy, kaj prawie bydymy grać 17 maja i kaj bydziecie sami sie mogli ta teza zweryfikować. „My som chopcy co sie nie bojymy” jak to kyjś boło w staryj śpiywce i take som gynau chopcy z 032 – nie bojymy sie grać ambitnie ale i dlo kożdego, nie bojymy sie grać po ślonsku, ale stylowo, jak brytyjske i amerykańske majstry, bez szlagrów, lajery ale i bez robiynio z naszyj ślonski mowy gupot.

Zagromy Wom trocha starszych utworów, kere bydom znali ci, kerzi już nos słuchali (Bez haje, W same połednie...), ale bydzie tyż co blank nowe, beztoż szykujcie sie na tref z Biołym wilkiym.

Czekomy na Wos w Panoramie!

Koncert zespołu 032: 17 Maj 2019

Gdzie: Klub Muzyczny PANORAMA Katowice ul. Śląska 75

Godz: 19:00

Wstęp: wolny, tylko dla miłośników dobrej rockowej muzyki

032 wraca po kilku latach przerwy. Zapraszamy na koncert w klubie Panorama

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.