Wiadomości z Katowic

67-latek pobił lokatora jednego z katowickich hosteli. Sprawca szybko został zatrzymany

  • Dodano: 2020-01-28 09:15

Wywiadowcy z katowickich oddziałów prewencji zatrzymali mieszkańca Chorzowa, który spowodował uszkodzenie ciała innego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w jednym z hosteli na Rynku w Katowicach

Sprawca usiłował zbiec z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany przez policjantów w jednej z pobliskich bram. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W miniony piątek 24 stycznia br. dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z hosteli przy Rynku w Katowicach o zakrwawionym mężczyźnie, który miał być pobity przez innego lokatora. Okazało się, że podczas awantury pomiędzy dwoma mężczyznami jeden z nich miał uderzyć drugiego prawdopodobnie metalowym pilnikiem, powodując tym obrażenia jego ciała. Zaraz po zajściu sprawca próbował uciec, jednak błyskawicznie zadysponowani na miejsce wywiadowcy z katowickich oddziałów prewencji zatrzymali 67-letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna ukrywał się w jednej z bram przy ul. Teatralnej. Zatrzymany Chorzowianin trafił do policyjnego aresztu. 67-latkowi przedstawiono już zarzut naruszenia czynności narządu ciała. Grozi mu do 5 lat więzienia. Natomiast poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala, jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Czynności w sprawie trwają.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.