Wiadomości z Katowic

Akcja bezpłatnych szczepień p/HPV dla dziewcząt z Katowic

  • Dodano: 2020-11-30 09:15

Urząd Miasta przypomina, że w tym roku, pomimo trudnej sytuacji epidemicznej, w Katowicach kontynuowana jest realizacja „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)".

Realizatorem programu na zlecenie miasta Katowice jest Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Ośrodek Diagnostyki Sp. k.

Zamieszkujący w Katowicach rodzice dziewcząt, które uczęszczały do klas VII szkół podstawowych w ubiegłym roku szkolnym (tj. aktualnie klasy VIII), mogą zgłosić się na bezpłatne szczepienie p/HPV.

Kwalifikacje do szczepień i szczepienia odbywać się będą, po wcześniejszym umówieniu terminu, w Katowicach w placówkach Grupy Medycznej Tommed:

  • ul. Fredry 22,
  • ul. Żelaznej 1
  •  ul. Piastów 8.

W celu umówienia terminu szczepienia rodzice proszeni są o przesłanie na specjalnie dedykowany adres mailowy: hpv@tommed.pl

a) Państwa danych kontaktowych (preferowane jest podanie aktualnego numeru telefonu),

b) danych osobowych (imię i nazwisko oraz pesel lub datę urodzenia) dziecka wraz z podaniem numeru/nazwy szkoły dziecka.

c) preferowanej lokalizacji wykonania szczepienia, wybierając pomiędzy lokalizacjami Grupy Medycznej Tommed przy ul. Fredry 22, ul. Żelaznej 1 lub ul. Piastów 8.

Szczepienia będą w tym roku prowadzone nie później niż do 15 grudnia

Jednocześnie zapewniamy, iż Grupa Medyczna Tommed od początku trwania epidemii stosuje procedury, które minimalizują ryzyko zakażenia się koronawirusem SARS-CoV-2.

Program ten jest w całości finansowany ze środków budżetu miasta Katowice, a jego celem jest zapobieganie zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • mart4

    W moim powiecie też coś takiego zorganizowali - i dobrze, bo moja córa się zaszczepiła. Dużo o tym czytałam na zaszczepsiewiedza.pl i polecam ten serwis ;)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.