Wiadomości z Katowic

Akcja „Lajk” zakończona sukcesem! Katowickie schronisko otrzyma pokaźną kwotę

  • Dodano: 2021-09-29 07:45, aktualizacja: 2021-09-29 07:42

Zorganizowana przez Cortina Outlet & Salon Płytek akcja „Lajk” okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki zaangażowaniu użytkowników Facebooka, na konto Fundacji Przystanek Schronisko trafi aż 1500 złotych. 

Akcja „Lajk” zakończona

W poniedziałek (27 września) oficjalnie zakończono akcję „Lajk”, trwającą od początku sierpnia. Organizatorem przedsięwzięcia był Salon & Outlet Płytek Cortina, który całkiem niedawno pojawił się na mapie Katowic. W ramach akcji udało się zebrać aż 1500 złotych – kwota w całości zostanie przekazana na konto Fundacji Przystanek Schronisko, wspierającej działalność Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Akcja „Lajk” – na czym polegała?

Założenia akcji „Lajk” były bardzo proste – jej sukces leżał w rękach internautów. Wielkość kwoty, którą Salon Cortina miał wpłacić na konto Fundacji, zależała od ilości polubień na fanpage’u firmy. 

  • 0-1500 polubień – 500 złotych
  • 1500-2500 polubień – 1000 złotych
  • Powyżej 2500 polubień – 1500 złotych.

Dzięki zaangażowaniu internautów, na rzecz schroniska zostanie przekazane 1500 złotych – obecnie fanpage Cortina Outlet & Salon Płytek Katowice lubi 4090 użytkowników. Przelew ma zostać wykonany w połowie października. 

Zbiórka darów

Akcja „Lajk” nie była jedyną inicjatywą zorganizowaną przez Salon Cortina. Do końca września salon prowadzi zbiórkę darów na rzecz katowickiego schroniska. Potrzebne są koce, ręczniki, a także karma sucha oraz mokra, szczególnie ta nieco lepszej jakości. Potencjalnych darczyńców prosi się o kontakt z organizatorem zbiórki za pomocą fanpage’a na Facebooku lub poprzez maila katowice@cortinagroup.eu.

Outlet & Salon Płytek Cortina zapewnia, że już przygotowuje kolejne akcje i zbiórki darów!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również