Wiadomości z Katowic

[Aktualizacja] Podejrzewani o groźby wobec ministra. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2022-03-29 10:15, aktualizacja: 2022-06-27 11:14

AKTUALIZACJA: Katowiccy policjanci znają już tożsamość mężczyzn podejrzewanych o groźby wobec Ministra Zdrowia.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie stosowania groźby bezprawnej wobec Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, z powodu jego przynależności politycznej, poprzez umieszczenie na jednym ze słupów trakcyjno-oświetleniowych kartki z jego portretem z napisem o treści: „poszukiwany żywy lub martwy”, tj. o czyn z art. 119 § 1 k.k.

Publikujemy wizerunek mężczyzn podejrzewanych o groźby wobec Ministra

Do zdarzenia doszło 19 lutego 2022 r. o godz. 00.54 przy ul. Rynek w Katowicach. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 125 50, 47 85 120 00, 47 85 123 04 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

Komentarze (2)    dodaj »

  • Zygmunt Chajzer

    A mnie zastanawia czemu koleś odpowiedzialny za stworzenie procedur przez które w ciągu ostatnich dwóch lat zabiły ponad 200 tyś osób poprzez nie udzielanie im pomocy, jeszcze nie został aresztowany. Tylko dalej jest na stołku i z naszych pieniędzy opłaca sobie eventy na których jest nagradzany jako wizjoner zdrowia.

  • Zaciekawiony

    Ja chyba rozpoznaje. To są panowie z ministerstwa choroby. Ponoć sam wisielski ich zatrudnił do czarnego PR, bo słyszał że nie jaki de gaulle jak mu spadało poparcie to organizował na siebie zamachy żeby mu wzrosło. A przy okazji jak tam sprawa podpalacza z Zamościa? Znaleźliście go już, bo wygląda że on też był chyba z ministerstwa choroby.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.