Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń w Katowicach

  • Dodano: 2019-04-02 07:45, aktualizacja: 2019-04-01 10:45

Katowiccy policjanci wraz z policyjną maskotką – Sznupkiem, uczestniczyli w Miejskiej Imprezie Profilaktycznej „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”, na której ogłoszono wyniki konkursów realizowanych w ramach miejskiego programu „Bezpieczne Dziecko – Przyjaciel Sznupka”.

Dwudniowa impreza promująca bezpieczeństwo wśród uczniów katowickich szkół, odbyła się w Centrum Sztuki filmowej SILESIA FILM - kino KOSMOS.

Organizatorem Miejskiej Imprezy Profilaktycznej jest Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Katowicach oraz Rada pedagogów i psychologów w Katowicach. W ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne dziecko – przyjaciel Sznupka” w trakcie trwania roku szkolnego 2018/2019, we wszystkich katowickich szkołach ogłoszone były zadania konkursowe, które miały na celu, przede wszystkim podnieść bezpieczeństwo wśród dzieci i młodzieży w środowisku szkolnym:

• Konkurs dla klas I-IV - „Dbam o swoje bezpieczeństwo’

• Konkurs dla klas V-VI - Mam własne zdanie - „Wiem, kiedy powiedzieć nie”

• Konkurs dla klas VII-VIII i III gimnazjalne - projekt okładki publikacji "Bezpieczny Nastolatek"

W pierwszym dniu Finału nagrodzono laureatów konkursu plastycznego skierowanego do uczniów klas I – III szkół podstawowych. W drugim dniu Finału pozostałych laureatów.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz ich opiekunom!

Zwycięzcy:

1. konkurs klas I-IV

Klasy 1

  • I miejsce – Marlena Pisarzowska SP38, opiekun: Ewa Wojtuszek
  • II miejsce – Hanna Rychlik - SP 54, opiekun: Weronika Misioł
  • III miejsce – Maria Siurda - SP 56, opiekun: Gabriela Stoch, Monika Gabrysiak
  • wyróżnienie - Wiktoria Jaworska - SP 39, opiekun: Karolina Fuss

Klasy 2

  • I miejsce – Magdalena Kania SP36; opiekun: Mariola Staszowska
  • II miejsce – Milena Sikora - ZSP 5; opiekun: Ewa Wróblewska-Słaboń
  • III miejsce – Maja Skrzypek - SP 54; opiekun: Anna Kowalik-Górska
  • wyróżnienie – Emilia Kudela - SP 53; opiekun: op. Katarzyna Boruńska

Klasy 3

  • I miejsce – Hanna Data - SP33; opiekun: Agnieszka Ścierska
  • II miejsce – Tymon Glib - SP 33; opiekun: Iwona Kozdrach
  • III miejsce –- Antonina Pławecka - SP 27; opiekun: Magdalena Lach
  • wyróżnienie - Amelia Depta - SP 53; opiekun: Ewa Kępa

Klasy 4

  • I miejsce – Oliwia Kaczmarek - SP33; opiekun: Bogusława Melich-Czeczeron
  • II miejsce – Mateusz Stodułka - SP 51; opiekun: Elżbieta Kremer
  • III miejsce – Aleksandra Palus - SP 58; opiekun: Karin Małowicz
  • wyróżnienie - Wiktoria Fonfara - SP ZSP 5; opiekun: Katarzyna Kołodziej-Kawa

2. konkurs klas V-VI

  • I miejsce - Anna Ksiądz - SP17; opiekun: Ewa Krawczyk, Anita Karaś
  • II miejsce - Nadia Rój - SP 33; opiekun: Bogusława Melich - Czereczon
  • III miejsce - Oliwia Zając - SP 33; opiekun: Bogusława Melich - Czereczon
  • wyróżnienie - Wiktoria Tasak - SP 51; opiekun: Magdalena Grześkowiak
  • wyróżnienie - Zofia Dobrowolska - SP 17; opiekun: Ewa Krawczyk, Anita Karaś
  • wyróżnienie - Kinga Znaniecka - ZSP 5; opiekun: Katarzyna Kołodziej - Kawa

3. konkurs VII-VIII + III gimnaz.

  • Martyna Liszka SP 45; opiekun: Anetta Szota
  • Maria Kupińska SP 58; opiekun: Iwona Wójcik

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.