Wiadomości z Katowic

Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair

  • Dodano: 2019-11-05 08:00, aktualizacja: 2019-11-04 10:21

Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair, po raz czwarty odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 23 i 24 listopada.

Hala MCK usytuowana jest w ścisłym centrum miasta, ułatwiając tym samym wystawcom i zwiedzającym dotarcie do niej. 

Przestrzeń targowa, jaką dysponuje wyłączny organizator – firma WATS – to ponad 34.000 m2, dzięki czemu rozdzielić można część fryzjerską i kosmetyczną, tak by każdy zwiedzający udał się do strefy, która go zainteresuje. 18. edycja targów Beauty Fair należała do bardzo udanych, wszystkie wskaźniki wzrosły o 20% pod względem frekwencyjnym i organizatorskim. 

W tym roku na targach zwiedzający spodziewać się mogą jeszcze więcej atrakcji, merytorycznych wystąpień, promocji, setek marek profesjonalnych, bogatego programu sceny edukacyjnej, ambitnych pokazów i szkoleń w salach konferencyjnych. Kongres Kosmetologiczny „Holistic Health&Beauty“, scena Beauty Stage, , City of Nail, IV. Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński, Make-up College to tylko niektóre wydarzenia, w których będzie można uczestniczyć. 

Beauty Fair to unikalne wydarzenie na mapie Śląska i moc wydarzeń zrzeszających profesjonalistów z regionu południowej Polski i nie tylko. Organizatorzy zapraszają do Katowic w listopadzie do współtworzenia przestrzeni kosmetycznej, wizażowej i stylizacji paznokci, dzięki której można poznawać nowości i techniki branży, doskonalić swoje umiejętności, zdobywać certyfikaty i zwiększać swoją konkurencyjność. 

Spotkajmy się w Katowicach już w listopadzie!

Zapraszamy 23-24 listopada!

Godziny otwarcia Targów:

  • Sobota 10:00-18:00
  • Niedziela 9:00 -17:00

Bilety wstępu można zakupić online na www.bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasach, w godzinach otwarcia Targów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.