Wiadomości z Katowic

Duże utrudnienia na S86 w obu kierunkach! Jedna osoba poszkodowana

  • Dodano: 2022-12-05 14:15

Kierowcy jadący drogą S86 pomiędzy Sosnowcem i Katowicami powinni uzbroić się w cierpliwość - czekają ich duże utrudnienia drogowe. W obu kierunkach doszło do zdarzeń drogowych. Jedna osoba została poszkodowana.

Ogromne korki na S86. Doszło do wypadku i kolizji

W poniedziałek 5 grudnia po godzinie 12:00 doszło do dwóch zdarzeń drogowych na drodze ekspresowej S86 w kierunku Sosnowca i Katowic. Na podobnej wysokości doszło do wypadku oraz kolizji.

Do wypadku doszło 200 metrów przed granicą z Sosnowcem na jezdni w stronę Sosnowca. Pojazd pomocy drogowej marki Iveco zderzył się z samochodem osobowym marki Mazda. Kierującemu osobówką została udzielona pomoc przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W stronę centrum Katowic, na wysokości Dąbrówki Małej, przed zjazdem do sklepu Ikea, doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów marek BMW i Volkswagen. Nikomu nic się nie stało, a kierujący byli trzeźwi.

Kierujący jadący tą trasą mogą spodziewać się utrudnień drogowych. W kierunku Sosnowca dwa pasy ruchu zostały zablokowane, a przejezdny jest tylko skrajnie prawy pas. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również