Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Dzielnicowi z Katowic zatrzymali poszukiwaną ENA i dwoma listami gończymi

  • Dodano: 2019-03-14 11:00

Dzielnicowi z Komisariatu Policji V w Katowicach ustalili miejsce pobytu i zatrzymali kobietę poszukiwaną Europejskim Nakazem Aresztowania.

Za kobietę wydane były również 2 listy gończe, nakaz doprowadzenia oraz była poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu.

53-latka trafiła już do Aresztu Śledczego w Katowicach


Dzielnicowy z Komisariatu Policji V w Katowicach asp. szt. Jacek Ząbek uzyskał informację, że na terenie Katowic ukrywa się kobieta, która jest poszukiwana przez policjantów z Tarnowa od około 9 lat. Jak ustalił policjant, kobieta wcześniej była poza granicami kraju, a od około miesiąca przebywała się w Katowicach. 53-latka była poszukiwana m.in. przywłaszczenie i oszustwo. Został za nią wydany Europejski Nakaz Aresztowania, 2 listy gończe, nakaz doprowadzenia oraz była poszukiwana celem ustalenia miejsca pobytu. We wtorek asp. szt. Jacek Ząbek wraz z dzielnicowymi st.asp. Grzegorzem Ślusarczyk i st.sierż. Marcinem Niechciał wkroczyli do akcji. Zapukali do jednego z mieszkań w dzielnicy Szopienice. Kobieta, gdy otworzyła drzwi, była bardzo zaskoczona wizytą policjantów. Została zatrzymana i trafiła już do Aresztu Śledczego w Katowicach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.