Wiadomości z Katowic

Dzień Dziecka - 6 czerwca na katowickim Rynku

  • Dodano: 2021-06-01 07:45, aktualizacja: 2021-06-01 07:57

Kochane dzieci! Międzynarodowy Dzień Dziecka to dzień wszystkich dzieci, zarówno tych małych i dużych. To okazja do świętowania i wspólnej zabawy w gronie najbliższych i przyjaciół, to dzień pełen radości, zabawy, życzliwości.

Dlatego też z okazji Waszego Święta życzę Wam wielu powodów do uśmiechu, dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz spełnienia wszelkich marzeń. Niech okres dzieciństwa jest dla Was czasem wspaniałych i ciekawych przygód, odkrywania tego co nieodkryte, zdobywania tego co niezdobyte. Niech towarzyszą Wam w nim kochani i oddani rodzice lub opiekunowie, wspaniali przyjaciele i koledzy. Niech będzie on czasem beztroski i zabawy, który kiedyś będzie z przyjemnością wspominać. Niech uśmiech nie znika z Waszych twarzy, a humor towarzyszy Wam na co dzień. Niech pasja i ciekawość otacząjącego świata będzie zachęcała i motywowała Was do ciągłej nauki, zdobywania świata, doświadczania nowości i kreatywności, radzenia sobie z przeciwnościami losu.

W imieniu swoim oraz pracowników Urzędu Miasta chciałbym podziękować Wam za wytrwałość i pozytywną energię, którą dzielicie się z innymi i która inspiruje nas do dalszych działań.

Wszystkiego najlepszego!

Marcin Krupa

Prezydent Miasta Katowice

Dzień Dziecka - 6 czerwca na katowickim Rynku

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.